Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warhammer Online: Age of Reckoning

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: EA Mythic
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Warhammer Online: Age of Reckoning

  • Procesor: Pentium 4 2.5 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 15 GB
Opis - Warhammer Online: Age of Reckoning
Warhammer Online: Age of Reckoning to pierwsza część cyklu gier cRPG i MMO, których akcja dzieje się w jednym z najstarszych i najpopularniejszych światów fantasy RPG nazwanym  Warhammer. Gra korzysta przede wszsytkim z estetyki i konwencji gier Warhammer Fantasy Roleplay i Warhamer Fantasy Battle. Mechanika rozgrywki zaś oparta jest na pomyśle rodem z Dark Age o Camelot poprzedniej gry studia. Rozgrywka zasadniczo toczy się na dwóch poziomach: Player Environment - tu gracz porusza się zasadniczo w obrębie tery­torium przypisanego do jego nacji (w grze dostępnych jest kilkanaście grywalnych ras znanych ze światów fantasy, typu ludzie, orki, elfy etc.). Drugi poziom to krainy graniczne gdzie zwaśnione rasy toczą se sobą walki - osią fabuły gry jest gigantyczny konflikt wszsytkich ze wszystkimi. Gra posiada również interesujący element jakim jest kontrola nad surowcami i miejscami kultu co pozwala na podniesienie możliwości nacjii gracza oraz najazdy na terytoria i stolice innych ras. Interesującą innowacją jest zmiana wyglądu bohatera kierowanego przez gracza w ciągu rozgrywki - np. może on stać się wyższy lub grubszy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warhammer Online: Age of Reckoning