Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warhammer 40,000: Dark Millenium Online

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMORPG
Producent: Vigil Games
Data dodania: 12.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Warhammer 40,000: Dark Millenium Online
Mroczne uniwersum znane jako Warhamer 40 000 cieszy się na całym świecie duża popularnością, toteż dość często wychodzą osadzone w nim gry. Musiało w kocu dojść do tego, że świat ten trafił do sieci. I nie chodzi tu tylko o tryb multipalyer, ale o pełnoprawny tytuł MMO. Został on nazwany Warhammer 40,000: Dark Millenium Online. Jednak jego premiera jest jeszcze kwestia wielu miesięcy – mówi się o wydaniu tego tytułu najwcześniej w 2012 roku. Dzięki przeciekom i wywiadom z pracownikami producenta – studia Vigil Games – wiadomo już to i owo o rozgrywce. Oczywiście wszystko do premiery może ulec zmianie, jednak główne założenia powinny pozostać niezmienione.

Tak więc w Warhammer 40,000: Dark Millenium Online gracz będzie mógł stanąć po stronie jednej z kilku frakcji. Jak nietrudno się domyślić, nie pałają one do siebie sympatią, dlatego też będzie tu możliwość walki w trybie PvP (gracz kontra gracz). Walczyć będzie można zarówno pieszo, jak też i przy użyciu maszyn bojowych. Co większe wymagać będą do obsługi kilku osób. Oczywiście nie zabraknie dziesiątek misji i zadań do wykonania, zarówno dla grup, jak też i pojedynczych graczy. Pokazano póki co pierwszy trailer Warhammer 40,000: Dark Millenium Online, jednak do prezentacji samego gameplaya przyjdzie nam z pewnością jeszcze nieco zaczekać.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warhammer 40,000: Dark Millenium Online