Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

War Rock v04082008

Kategoria: MMORPG
Producent: Dream Execution
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.03.2009
Rozmiar: 547 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2330

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - War Rock

Pobierz darmowego klienta sieciowej gry akcji War Rock!

Gra War Rock to sieciowa, darmowa strzelanina fps.  Jej akcja osadzona jest w fikcyjnym afrykańskim państewku Derbaran. Gracz może zdecydować się na karierę jako przedstawiciel jednej z kilku specjalności: Inżynier, Snajper, Zabójca, Medyk lub Piechur. W War Rock otrzymujemy do dyspozycji otrzymujemy kilkanaście rodzajów broni palnej - karabiny, pistolety, karabinki snajperskie, ciężkie karabiny maszynowe i inny sprzęt. Prócz tego mamy oczywiście granaty i miny (również przeciwczołgowe). W darmowej grze sieciowej War Rock można także wyposażać sterowaną postać w takie użyteczne przedmioty jak choćby kamizelki kuloodporne.

W War Rock istnieje również wiele pojazdów, którymi za których sterami możemy zasiadać - od motocykli zaczynając, na czołgach kończąc. Co nie jest spotykane często w darmowych grach online, otrzymujemy możliwość sterowania śmigłowcami i innymi pojazdami latającymi. Pobierz więc darmowego klienta gry i wejdź do akcji! To miejsce dla prawdziwych wojowników.

Darmowy klient War Rock daje nam trzy  dość spore, różnego typu mapy. Wykonywane na nich zadania zespołowe to min. popularny  w grach sieciowych deathmatch, misje polegające na podkładaniu bomb w wyznaczonych miejscach, zdobywanie flag drużyny przeciwnej oraz tryb wojny totalnej przy użyciu wszystkich dostępnych broni i pojazdów. Czyli wszystko to, co tygrysy lubią najbardziej.

War Rock to również rozój postaci. W miarę zdobywania punktów doświadczenia w grze, nasza postać  stopniowo awansuje, czego odzwierciedleniem jest jej ranga. Zaczynamy  darmową zabawę w War Rock od zwykłego szeregowca, zaś ostatecznym szczytem kariery jest szarża generalska. Oczywiście rozwój jest stopniowy i za każdym razem potrzebujemy do awansu więcej punktów doświadczenia niż poprzednio. A najłatwiej w War Rock zdobywać je poprzez bezustanną walkę, nie trać więc czasu - im szybciej pobierzesz klienta, tym szybciej zaczniesz swą karierę.

Gra jest darmowa, mozna jednak wykupić konto PREMIUM, dzięki któremu dostajemy dodatkowe bonusy. Nim jednak zdecydujesz się na to, pobierz darmowego klienta z www.pobierz.pl  i spróbuj swych sił na polu walki!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: War Rock

dodał: ~CommentBot , 14.02.2010

Fajna.

dodał: ~ja , 02.01.2010

to jest super gra gram w nia od 2 miesiecy daje 7/5

dodał: ~malecki236 , 12.10.2009

Twój komentarz

dodał: ~malecki236 , 12.10.2009

Twój komentarz

dodał: ~malecki236 , 12.10.2009

Twój komentarz

dodał: ~klakier , 25.04.2009

moge ściągnoć war rock