Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Voyage Century v 0.63

Kategoria: MMORPG
Producent: IGG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.06.2009
Rozmiar: 1.30 GB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 179

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Voyage Century

  • Intel Pentium III 500MHz
  • karta graf. NVIDIA GeForce 2 MX400
  • 128 MB RAM
  • 3.5GB HDD
Opis - Voyage Century

Pobierz darmowego klienta gry mmorpg Voyage Century!

W tej grze sieciowej cofamy się w czasie do okresu wspaniałych wypraw żeglarzy-odkrywców. Gracz wciela się w jednego z nich i tyle samo czasu, co na morzach i oceanach spędza również w miastach, portach i na dziewiczych terenach. Gra jest w pełni darmowa, wystarczy tylko pobrać jej klienta, zarejestrować się i już możemy dokonywać eksploracji potężnego świata.

Voyage Century nie narzuca Ci stylu zabawy. Jeżeli wolisz handlować niż walczyć, możesz zostać kupcem. Jeżeli preferujesz bój, stań się żołnierzem okrętowym, korsarzem lub piratem - wolny wybór. A jeśli wybierzesz nieco spokojniejszy tryb życia, postaw stragan i handluj, uprawiaj rolę bądź wydobywaj minerały. Gdy staniesz się właścicielem statku, możesz go ulepszać - działa można ładować różnego rodzaju kulami, na dziobie instalować potężne tarany do uderzania we wrogie jednostki, nadto ilość załogi zależy od klasy okrętu.

W miarę wykonywania kolejnych misji rośnie stopień zaawansowania Twej postaci. Rozwijasz dzięki niemu wybrane cechy, co powoduje, że Twój awatar jest coraz lepszy. Nadto w grze występuje reputacja - możesz zdobywać ją zarówno dzięki walce, jak też i odkrywaniu nieznanych lądów.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Voyage Century