Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ultima Online

Kategoria: MMORPG
Producent: Eidos
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.01.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1127

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - Ultima Online

  • Pentium II 300MHz,
  • 32MB RAM
Opis - Ultima Online
Ultima Online to pierwsza godna uwagi gra MMORPG. Stworzona pod czujnym okiem Richarda Garriota, znanego również jako "Ojciec MMO", który jako pierwszy wpadł na pomysł połączenia graczy z całego świata w jedną wielką "rodzinę", oferując wspólną zabawę. Fabuła gry kontynuuje historię z Ultima I: The First Age of Darkness. Po pokonaniu czarnoksiężnika Mondaina, jego Klejnot Nieśmiertelności uległ zniszczeniu. Doprowadziło to do powstania nieskończenie wielu równoległych światów, funkcjonujących w ramach systemu Ultima Online jako odrębne serwery do gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ultima Online