Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Twelve Sky 2

Kategoria: MMORPG
Producent: Aeria Games & Entertainment, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 2GB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 1762

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Twelve Sky 2

Wymagania minimalne:

CPU: Pentium III 800MHz

RAM: 512MB

HDD: 3GB wolnej przestrzeni

Karta graficzna: GeForce FX 5200 lub Radeon 7600 (64MB)

Szerokopasmowe łącze internetowe.

Opis - Twelve Sky 2
­
­

Twelve Sky 2 to kontynuacja popularnej gry MMORPG firmy Aeria Games osadzona w świecie fantasy przypominającym starożytne Chiny. Jeśli grałeś w 12 Sky nie powinieneś mieć problemu z sequelem. Do znanych z pierwszej części klanów Guanyin, Fujin i Jinong dołączył Nangin składający się z członków pozostałych trzech klanów, którzy osiągnęli status Mistrza i postanowili odłączyć się od swoich współziomków.

Sequel posiada dużo bardziej od pierwotnej wersji rozwiniętą grafikę i więcej opcji rozwoju postaci. Bardziej wyrafinowane są też same walki, odbywające się na Polach Walki na określonych zasadach – zabicia wszystkich przeciwników, zniszczenia Świętych Kamieni lub przejęcia Strefy Walki. W 12 Sky 2 mamy też możliwość staczania przyjacielskich pojedynków z członkami naszego klanu w dynamicznym trybie walki. W grze mamy również dostęp do listy przyjaciół, możemy więc utrzymywać kontakty z osobami poznanymi w wirtualnym świecie. Tysiące broni i obiektów w grze możemy na liczne sposoby modyfikować za pomocą magii. Ich lista jest wciąż aktualizowana, możemy więc wciąż znajdować nowe przedmioty. Pobierz darmową grę Twelve Sky 2 i spróbuj swoich sił jako członek wybranego klanu.

Trailer gry 12 Sky 2:

­

­

Ostateczna wersja gry jest wciąż przygotowywana, ale zakończyła się faza testów beta, a jej efekt jest do pobrania za darmo ze strony producenta:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Twelve Sky 2

dodał: ~zxxz , 12.01.2012

chce mi ktos obciagnac spoconego osranego wora niemytego rok wali kup i smierdzi łajne jest bez skóry i kulki wiszą w powiatrzu

dodał: ~p , 15.02.2010

super jest ta gra ;) polecam