Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Twelve Sky

Kategoria: MMORPG
Producent: Aeria Games & Entertainment, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 785MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 616

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Twelve Sky

Wymagania minimalne:

CPU: 800MHz Intel Pentium III

RAM: 512MB

HDD: 3GB wolnego miejsca

Karta graficzna: Geforce FX 5­200, Radeon 7500, 64MB

Łącze internetowe

­
Opis - Twelve Sky


Twelve Sky (12 Sky) to darmowa gra MMORPG. Dynamiczna walka toczy się tu pomiędzy trzema rasami w świecie fantasy przypominającym średniowieczne Chiny. Są to dobrzy Guanyin, źli Fujin oraz jeszcze gorsi od nich Jinong. Przynależność klanową wybieramy przy tworzeniu postaci i nie możemy jej później zmienić.

Gra pozwala na rozwijanie umiejętności, zdobywanie coraz lepszego uzbrojenia oraz doskonalenie już zdobytego sprzętu dzięki złożonemu systemowi ulepszeń. Bronie pojawiające się w grze odpowiadają historycznym, prawdziwym broniom z naszego świata. W Twelve Sky możemy rozwijać umiejętności (głównie związane z walką) dzięki punktom zdobywanym po osiągnięciu każdego kolejnego poziomu postaci. Aeria Points pozwalają na zakup przedmiotów w grze, a zbieramy je w codziennych wydarzeniach w świecie Twelve Sky oraz dzięki programom partnerskim producenta.

W porównaniu z innymi grami, w 12 Sky potwory łatwiej jest pokonać, można to też zrobić na różne sposoby dzięki systemowi uderzeń w różne części ciała. Oprócz walki klanowej możemy uczestniczyć w wybranych zadaniach, zarówno w rozgrywce single-player, jak i z „towarzyszami broni”. Najważniejsza w grze jest jednak walka gracza przeciw innym graczom (PvP), związana z przynależnością do klanu wybranego przy tworzeniu postaci. W Twelve Sky natkniemy się na wiele walk klanowych (RvR), często zupełnie niespodziewanie, jako że toczą się ich w tym świecie dziesiątki. Do opracowania systemu ruchów postaci wykorzystano z myślą o większej naturalności prawdziwe systemy wykrywania ruchu.


Trailer 12 Sky:

­

­

Gra Twelve Sky do pobrania za darmo i również darmowa w użytkowaniu:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Twelve Sky

dodał: ~~Anato~ , 22.08.2010

12Sky to najlepsza gra w którą grałem. Wbiłem m26 i ją usuneli gdyż chodzą pogłoski że ma wrócic gdzieś około w 2011r. Pozdro od Anato i zapraszam na pierwszy server =P