Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Transformers MMO

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMORPG
Producent: NetDragon Websoft Inc.
Data dodania: 12.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Transformers MMO
Zmiennokształtne roboty, czyli Transofmers, zagościły już na stałe w kulturze masowej. Oprócz mnóstwa serii komiksowych mamy także filmy z ich udziałem oraz gry, z których warto wymienić War for Cybertron (dokładniejszy opis na osobnej stronie naszego portalu). Niejako naturalnym krokiem dalej jest plan stworzenia wirtualnego świata, w którym gracz będą mogli przebywać 24 godziny na dobę. Ten świat to zapowiedziany Transformers MMO, czyli sieciowa gra rpg osadzona w uniwersum robotów.

Niestety, jak na razie poza planami wydania tego typu gry niewiele o niej wiadomo. Pewnym jest tylko fakt, że Transformers MMO przeznaczone będzie na rynki Azjatyckie, zaś Europa i Ameryki to drugie w kolejności kontynenty, którymi zainteresowany jest producent. Jeśli jednak tytuł ten odniesie sukces w Azji, z pewnością pojawi się on także w naszym rejonie. Jednak jak na razie wypada tylko śledzić kolejne informacje o grze, pojawiające się na portalach poświęconym grom, ponieważ póki co nic pewnego nie można o niej powiedzieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Transformers MMO