Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Titan

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMORPG
Producent: Blizzard Entertainment
Data dodania: 30.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Titan
Blizzard to firma, której żadnemu graczowi przedstawiać nie trzeba. Nawet, jeśli ktoś nie jest fanem cybernetycznej rozrywki, to z pewnością słyszał nie raz o jej sztandarowym dziele, królu gier sieciowych – World of Warcraft. Tytuł ten cieszy się od lat gigantyczna popularnością, lecz jak się okazuje – być może Blizzard zacznie robić konkurencję samemu sobie. Jakiś czas temu ogłoszono, że firma pracuje nad grą mmo o nazwie Titan. Czym będzie ta produkcja?

Opisano ją jako next-genowe mmo. Co oznacza to w praktyce? Z pewnością duży nacisk na oprawę wizualną oraz dynamikę gry. Blizzard oświadczył też, że do kreacji tego tytułu zatrudni najbardziej utalentowanych twórców gier. Jednak czy będzie ona powiązana w jakiś sposób z World of Warcraft? Czy będzie osadzona także w klimacie fantasy? Na ten temat nic kompletnie nie wiadomo. Może okazać się, że to tylko jakiś nie do końca pewny projekt – żadna data choćby przybliżonej premiery czy ukończenia prac nad Titan nie została póki co podana. Wiadomo, że nie ma tego tytułu w planach wydawniczych na 2012 ani też 2013 rok, więc najwcześniej mogłaby ukazać się w 2014.

Tak więc fani świata Azeroth mogą póki co spać spokojnie – jeszcze wiele miesięcy nie powinni mieć dylematu, w którą produkcję Blizzarda grać. Dobrze jednak będzie wypatrywać kolejnych informacji na temat tego tytułu. A jako że nie ma w tej sprawie nic pewnego, także sama nazwa „Titan” może być tylko tytułem roboczym. To wszystko jednak okaże się dopiero z biegiem czasu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Titan