Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tibia v8.11

Kategoria: MMORPG
Producent: CipSoft GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 16, 1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1114

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Tibia

  • procesor 500 MHZ
  • karta graf. z akceleratorem 3D
  • Direct X 5.0
Opis - Tibia

Pobierz darmowego klienta gry mmorpg Tibia!

Tibia to tytuł doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Tworzymy tu postać, którą rozwijamy w profesji rycerza, maga, druida bądź paladyna. Pobierz darmowego klienta gry i dołącz do wielkiej społeczności graczy. Czeka na Ciebie olbrzymi świat, setki misji do wykonania i niezliczona ilość potworów do pokonania.

Pod względem wizualnym gra może nie powala na kolana, lecz dzięki temu jej wymagania ani klient nie są zaporowe. Ubogą grafikę rekompensuje olbrzymi bestiariusz, zawierający takie potwory jak gobliny, beholdery, cyklopy czy smoki. Aby walczyć z nimi możesz używać coraz to lepszych, magicznych broni bądź też zaklęć. Wybór profesji należy do Ciebie i dokonywany jest na ósmym poziomie zaawansowania postaci. Dopiero wtedy opuszczasz wyspę dla nowicjuszy i wkraczasz na olbrzymi obszar właściwego świata gry.

Gra mmorpg Tibia jest jednym z najstarszych tytułów mmorpg i po dziś dzień liczy sobie rzeszę graczy. Możesz do nich dołączyć całkowicie za darmo. Wystarczy tylko pobrać klienta, stworzyć swoje konto i już można wkroczyć w świat niekonczących się przygód.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tibia

dodał: ~nie-odpala , 15.07.2010

nie odpala