Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Matrix Online

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Monolith Productions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - The Matrix Online

+ Pentium 4 1.4 GHz,

+ 512MB RAM,

+ karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza),

+ 7 GB HDD

Opis - The Matrix Online

The Matrix Online to gra z gatunku MMO RPG oparta na podstawie słynnego filmu Matrix stworzona w studiu Monolith Productions.

Gra umożliwia nam wniknięcie do wirtualnego świata i uczestniczenie w wojnie pomiędzy ludźmi, którzy pragną uwolnić się spod jarzma maszyn a maszynami i ludźmi, którzy w obliczy zniszczeń świata realnego postanawiają pozostać w Matrixie. Akcja została umieszczona na terenach mocno zurbanizowanych, po których możemy do woli się poruszać.

The Matrix Online to gra bardzo dynamiczna, gdzie ciągle poruszają się samochody, panuję ciągły ruch. O tym jak doświadczona jest nasza postać oraz po której stronie walczy w głównej mierze świadczy strój.

Specyfikacja gry The Matrix Online:

  • Zaawansowany trójwymiarowy silnik graficzny. Obszar gry nie jest podzielony na strefy (tzw. zones) tylko jest doczytywany w czasie rzeczywistym. Odtworzono nie tylko lokacje zewnętrze lecz także wewnętrzne, np. 80-piętrowy budynek, w którym można zwiedzić każdy pokój.
  • Duży nacisk położony został na dynamiczną i widowiskową walkę, zarówno wręcz jak i przy pomocy broni.
  • Specjalny system generacji misji (questów) o różnorodnych celach. Misje wykonujemy w specjalnych obszarach (tzw. „Matrix sub-system”), gdzie panują nieco odmienne zasadny niż w standardowych lokajach (to tu w walce korzystamy z technologii „Bullet Time”).
31 lipca 2009 roku serwery gry zostały zamknięte, a firma Sony oficjalnie zakończyła wsparcie tego tytułu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Matrix Online

dodał: ~michu , 05.09.2010

poprostu jak takie cos wyskakuje to masz problem z netem i tyle

dodał: ~xDdddd , 07.07.2010

Powiem wam cos fajnego matrix online się skonczył

dodał: ~Przemek , 27.06.2010

(do autora tekstu) mógł byś jakoś poradzidź??\n

dodał: ~Przemek , 27.06.2010

mi też

dodał: ~jakub , 08.04.2010

ej mi wyskakuje could not initialize internet connection you must be connected internet to play.The application will now close.co z tym zrobic

dodał: ~jakub , 08.04.2010

mysle ze fajne sciagam

dodał: ~juror , 06.12.2009

fajne

dodał: ~juror , 07.11.2009

fajne

dodał: ~juror , 07.11.2009

Twój komentarz