Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Kategoria: MMORPG
Producent: Codemasters
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 538

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Pentium 4 3.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis - The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar
Lord of the Rings Online to tytuł, jaki powinien zainteresować wszystkich miłośników świata stworzonego przez J.R.R. Tolkiena. Jest to gra sieciowa, w której możemy przemierzać znane z kart powieści i filmowej ekranizacji krainy, stając po stronie sił dobra. Tytuł ten ukazał się w 2007 roku jako pozycja wymagająca uiszczania abonamentu, jednak od września 2010 jest całkowicie darmowy i nie trzeba płacić ani grosza, aby dobrze się bawić. Można jednak dokonywać mikrotranskacji, dokonując za prawdziwe pieniądze zakupów wirtualnych ulepszaczy dla prowadzonego bohatera.

Darmowa gra Władca Pierścieni to nie tylko przemierzanie świata i walka z siłami Saurona. Tytuł ten nie wymusza żadnej konkretnej drogi zabawy, można więc zostać spokojnym hobbitem, który wiedzie osiadły tryb życia i zamiast we władaniu orężem, ćwiczy się w hodowli czy też produkcji.  Jako że mamy tu w pełni trójwymiarową oprawą wizualną, można poczuć się naprawdę jak w Śródziemiu. Jeśli jednak zdecydujemy się na żywot wojownika, mamy tu zarówno starcia z potworami, jak też i z innymi żywymi graczami. Istnieją tu misje dla samotnego wędrowca, a także dla całych grup poszukiwaczy.

Jest niezbędny download klienta Lord of The Rings Online. Można pobrać go ze strony gry, jednak trzeba przedtem stworzyć tam konto. Aby przejść tam teraz, należy kliknąć w link poniżej. A czy warto? Jeśli jest się fanem Tolkiena, wypada spędzić choćby kilka godzin w wirtualnym odwzorowaniu Śródziemia. Polecić ten tytuł można także każdemu, kto lubi po prostu dobre mmorpg. Z pewnością LOTRO nie rozczaruje go!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar