Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard

Kategoria: MMORPG
Producent: WB Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 564

Brak

Wymagania sprzętowe - The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard

Procesor: Pentium 4 3.2 GHz,

Pamięć: 2 GB RAM,

Grafika: 256MB (GeForce 7800GT lub lepsza),

System operacyjny: Windows XP/Vista

Opis - The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard
Rise of Isengard to kolejny, tym razem płatny dodatek do darmowej gry online, której akcja obsadzona została w uniwersum Tolkiena.

Każdy kto miał okazję oglądać choćby jeden odcinek naprawdę świetnie nakręconej trylogii Władca Pierścieni, bez wątpienia kojarzy miejsce zwane Isengard. Stanowiło ono główną siedzibę czarownika Sarumana, bezpośredniego sprzymierzeńca Saurona, wypatrującego tytułowego pierścienia, przy użyciu charakterystycznego oka. Rise of Isengard jest raczej przeznaczony dla osób, które miały już styczność z podstawową częścią gry, bowiem questy zawarte w dodatku są skonstruowane w taki sposób, by stanowiły wyzwanie dla dobrze rozwiniętej postaci. Jeśli więc dopiero rozpoczynamy przygodę z Lord of the Rings Online, powinniśmy odłożyć ten dodatek na późniejszy okres.

Tradycyjnie naszym głównym wrogiem są hordy złowrogo nastawionych orków oraz Uruk-hai, które tworzą olbrzymią armię gotową do ostatecznej ofensywy na Śródziemie. Łącznie do eksploracji otrzymamy trzy nowe regiony: Dunland, okolice Rohanu oraz sam Isengard. Pierwszy z nich to miejsce niemal zapchane różnego rodzaju bandami, które nie do końca są świadome swojej lojalności. Do nas należeć będzie przekonanie ich dowódców do naszych racji. Isengard został natomiast stworzony zupełnie tak, jak odzwierciedla go film i książka. Piękna dolina, zdewastowana przez popleczników Sarumana. Najciekawszą lokacją wydaje się być jednak legendarne przejście między Eriadorem i Rohanem, niezwykle strategiczne i wzbudzające wspomnienia zarazem.

Fabularnie możemy więc być spokojni o odpowiednio wysoki poziom rozgrywki. Producenci zadbali również o kilka innych, gameplayowych smaczków. Możemy więc stanąć do walki z legendarnym Draigochem, najpotężniejszym stworem w całym Śródziemiu. Pokonanie go będzie jednak wymagało współpracy z aż 23 innymi graczami, co stanowi świetny aspekt społecznościowy.

Nasza postać może również dojść do 75 levelu rozwoju, dzięki czemu jej umiejętności znacząco wzrosną, a postacią tak rozwiniętą możemy spokojnie grać czy to w podstawowej wersji gry, czy to poprzednich dodatkach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard