Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Empire of Martial Heroes

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Game Entertainment Europe
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - The Empire of Martial Heroes

Wymagania minimalne: Pentium III 500MHz, 256MB RAM, Karta graficzna 32MB

Opis - The Empire of Martial Heroes

The Empire of Martial Heroes to darmowy, trójwymiarowy fantasy MMORPG­ osadzony w rzeczywistości średniowiecznych Chin. Przy tworzeniu p­ostaci mamy dostępne 4 klasy: Mag, Skrytobójca (postać kobieca), Mnich i Wojownik. Przy wyborze każdej z nich możemy ustalić dla naszej postaci charakter Dobry, Zły lub Praworządny. Orientalna atmosfera gry, wplecione w fabułę starochińskie legendy i dalekowschodnie sztuki walki oraz muzyka wzorowana na dalekowschodnich rytmach wprowadzają gracza w odpowiedni nastrój. Do tego dochodzą liczne questy, w których zdobywamy doświadczenie oraz pojedynki między graczami, w których przegrana nie niesie ze sobą przykrych konsekwencji. Liczba poziomów postaci jest w Martial Heroes nieograniczona, a na dalszym etapie pojawia się nawet możliwość założenia własnej gildii. Regularnie wprowadzane są też nowe przedmioty i rozszerzenia. Światem tym rządzi energia o znajomo brzmiącej nazwie, Karma, która dawniej była podzielona na 108 oddzielnych kawałków, by nie mogła nią zawładnąć jedna frakcja (któraś z trzech istniejących, tożsama w Martial Heroes z charakterem postaci), Twoim zadaniem w grze jest między innymi zgłębienie tajemnic tej niezwykłej Mocy. Gra zdobyła już sporą popularność wśród Polaków, masz więc dużą szansę spotkać ich on-line.

Pobierz The Empire of Martial Heroes za darmo i już dziś poznaj świat dynamicznej akcji, którą gwarantuję wschodnie sztuki walki.

Na oficjalnej stronie producenta została podana informacja o tym, że serwery z grą zostały zamknięte.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Empire of Martial Heroes

dodał: llowczus , 08.05.2010

Fajnie tylko czemu nie mogę pobrać?? gdy chce pobrać pokazuje mi się żebym się zarejestrował

dodał: misiek2025 , 08.12.2009

super gierka mmorpg troche przypomina metina2 jeszcze raz super