Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Agency

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - The Agency
The Agency to gra online i najnowsza propozycja dla fanów MMO, tworzona przez Sony Online Entertainment, które pozazdrościło sukcesów konkurencji i postanowiło stworzyć własną strzelankę FPS, która nie będzie powielać schematów znanych z innych gier tego typu, ale stworzy nową jakość na rynku gier. The Agency na PC ma skupiać się na wirtualnym świecie szpiegowskim, w którym będziemy mieli możliwość opowiedzieć się po jednej z dwóch frakcji, a mianowicie U.N.I.T.E – zrzeszające elitę świata szpiegowskiego w stylu 007, oraz ParaGON – zorganizowane wokół bojowników, którzy stawiają na siłę mięśni, bardziej niż na nowinki techniczne.  Oprócz wersji komputerowej, planowane jest oczywiście wydanie The Agency na PS3, gdzie gra ma szansę odnieść spory sukces. Rzecz jasna nie będzie The Agency na Xbox 360, oraz na inne platformy. Premiera The Agency została wyznaczona na maj 2010 roku, tak więc jeszcze przed wakacjami powinniśmy móc dołączyć do rzeszy graczy z całego świata i zmierzyć się z wirtualną rzeczywistością tej gry. Miejmy nadzieję, że już wkrótce zostanie udostępniony graczom jakiś serwer The Agency za darmo do testów, który zdradzi nam więcej szczegółów odnośnie tej pozycji.

Jak pokazuje nam pierwsza galeria z The Agency, w grze zdecydowano się na zrezygnowanie z otwartego świata, a skupiono się na zapewnieniu graczom misji, które mają kierować rozgrywką gracza, w sposób jednak nie schematyczny, ale bardzo wyważony. Grę rozpoczynamy oczywiście od stworzenia własnej postaci, oraz dołączenia do jednej z dostępnych w grze organizacji. W miarę rozwoju naszej postaci, również nasza pozycja ulega wzmocnieniu, dzięki czemu po jakimś czasie możemy stać się liderem grupy. Screeny z The Agency pokazują, że grafika śmiało może konkurować ze stacjonarnymi tytułami i na pewno nie zawiedzie graczy. Multiplayer w The Agency ma pozwalać, oprócz gry w pojedynkę, również na współpracę z innymi graczami, a także postaciami sterowanymi przez komputer. W grze dostępnych ma być sześć specjalizacji, które można będzie rozwijać, a jedną z nich „brać” na misję. Dostępny już gameplay z The Agency pokazuje, że nie mamy co oczekiwać na kolejną krwawą jatkę, ale typową grę szpiegowską w stylu Splinter Cell’a. Bardzo ważne w grze mają być przebrania, do których będzie miała dostęp nasza postać, a które maja pozwolić na spokojne penetrowanie świata gry, co zresztą widać, oglądając choćby trailer z The Agency. Oba najnowsze filmiki z gry, prezentujące dużo więcej informacji o The Agency za free możecie znaleźć w naszym serwisie. Na razie nie wiadomo czy będzie możliwa gra w The Agency po polsku, ale miejmy nadzieję, że tak. The Agency pl na pewno stanowiłoby miły ukłon dla polskich graczy, którzy nie maja zbyt wielu szans do spotkania się z własnym językiem w grach sieciowych. Wymagania The Agency nie są jeszcze znane, ale być może przy okazji wersji beta The Agency, której download będzie być może dostępny już wkrótce uzyskamy o nich więcej szczegółów. W oczekiwaniu na The Agency pobierz inne gry tego typu dostępne na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Agency