Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TANADU

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Ganymede
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 07.06.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - TANADU

Przeglądarka sieciowa
Opis - TANADU

Tanadu to gra online, w której masz okazję wkroczyć w potężny świat fantasy. Mamy tu trzy różne frakcje do wyboru, zaś do której dołączysz – zależy to tylko od Ciebie. Nie ma wersji demo Tanadu, jednak nie jest ona potrzebna. Dlaczego? Tanadu jest za darmo, a do zabawy potrzebna Ci tylko przeglądarka sieciowa.

Tak, jest, nie potrzebny download klienta Tanadu. Wystarczy tylko zalogować się i już. Tanadu Online to połączenie strategii przygody, gdzie musisz wykazać się w boju zarówno jako dowódca, jak i bohater. Możesz nająć nawet setkę różnego rodzaju jednostek bojowych, kilkudziesięciu bohaterów oraz wyekwipować się w artefakty. Gameplay Tanadu możesz zobaczyć na filmiku, jaki mamy na naszych stronach. Być może przekona Cię on do dołączenia do zabawy. Tanadu jest na PC – brak wersji konsolowej. Dzięki temu, że mamy Tanadu w języku polskim, możesz poznać dziesiątki graczy. Być może dodasz znajomych z Tanadu do gadu gadu?

Nie potrzebny Ci żaden rozbudowany sprzęt. Wystarczy przeglądarka i system operacyjny. Tanadu działa na Windows 7 i wcześniejszymi. Oprócz walk szukasz tu minerałów, rozwijasz swoją postać i rywalizujesz na dziesiątki sposobów z innymi bohaterami. Tanadu jest za free – wypróbuj tego tytułu. Nie potrzebujesz żadnego pliku Tanadu do pobrania. Po prostu rejestrujesz się i grasz. Obejrzyj zresztą trailer Tanadu, jaki znajduje się na naszych stronach. Z pewnością Cię zaciekawi.
A jeśli chcesz, pobierz grafiki Tanadu, jakie znajdują się przy tym opisie. Są one dostępne całkowicie za darmo i nie zapłacisz za ich ściągniecie ani grosza. Jako że to gra sieciowa, nie interesują Cię żadne aktualizacje. Server Tanadu aktualizuje się sam.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: TANADU

dodał: ~:) , 28.07.2010

Napewno fajne bedzie :)