Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tales of Pirates v 1.38

Kategoria: MMORPG
Producent: IGG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.04.2009
Rozmiar: 418 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 981

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Tales of Pirates

  Wymagania minimalne:

  • Pentium 3- 800 MHz
  • 256MB RAM
  • 1 GB HDD
  • Karta graficzna ATI 9200/Nvidia FX5200 lub lepsza

Opis - Tales of Pirates

Pobierz darmowego klienta gry sieciowej TALES OF PIRATES!

Czy marzyłeś kiedyś, aby być dzielnym wojownikiem mórz? Przemierzać bezkresne oceany, walczyć z wrogami i odkrywać nieznane dotąd lądy? Jeżeli tak, to pobierz darmowego klienta gry sieciowej (MMORPG) TALES OF PIRATES i zanurz się w świat wspaniałych przygód!

Darmowa gra sieciowa TALES OF PIRATES jest w pełni trójwymiarową grą sieciową, zainspirowaną przez całą ludzka mitologię - a szczególnie te legendy, które są związane z morzami i oceanami. Graficznie TALES OF PIRATES przypomina kolorowy komiks z Kraju Kwitnącej Wiśni. Tworząc postać otrzymujesz do wyboru jedną z czterech profesji: Handsome Lance - wojownika (po osiągnięciu 10 poziomu możesz wyspecjalizować się na miecznika, łowcę, badacza), Tough Carsise - umięśnionego najemnika, Pretty Phyllis  - tajemniczą kobietę oraz Cute Ami - sympatycznego dzieciaka.

Pobierz bezpłatnie darmowego klienta gry i zacznij przygody! Czeka na Ciebie setki questów do skończenia, dziesiątki miejsc do odwiedzenia i tysiące przeciwników do pokonania. Gra posiada unikatowy system bitew morskich - sterujesz tu wyposażonymi w armaty statkami. Przekonaj się, czy poradzisz sobie w tego typu batalii. TALES OF PIRATES żyje 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu - a developerzy wciąż projektują nowe zadania, miejsca, przedmioty i przeciwników!

Darmowa gra sieciowa TALES OF PIRATES wciągnie Cię na długie godziny, podczas których z pewnością nie będziesz się nudzić. Masz tu całkowitą swobode działań, płyniesz gdzie chcesz, walczysz z kim chcesz - niczym prawdziwy pirat. Świat gry składa się z nieprzeliczonej liczby mórz i wysp, na których czekają na odkrycie artefakty. Pobierz wiec darmowego klienta TALES OF PIRATES i przekonaj się, czy masz szansę na stanie się najlepszym wojownikiem mórz...?Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tales of Pirates