Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tagoria

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: GameArt Studio
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 09.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Tagoria

Już wkrótce!
Opis - Tagoria
Od czasu do czasu człowiek ma ochotę zagrać w prostą, a zarazem wciągająca grę. Wiele takich zabaw znajdziemy w sieci – królują tu różnego rodzaju gry mmorpg, które przenoszą nas w przeróżne klimaty, ale najczęściej są to krainy fantasy. Tagoria to gra online, która zalicza się właśnie do takich tytułów. Jest to zabawa bezpłatna, zaś jedyne co potrzebujemy, aby przemierzać jej świat, to rejestracja na stronie – i oczywiście przeglądarka internetowa.

Tagoria to mmorpg oparty na tekście. Tworzymy tu swojego awatara, wybieramy mu profesję i już możemy rzucić się w wir przygód, za które zdobywamy oczywiście punkty doświadczenia. Jak to w każdym tego typu tytule bywa, mamy tu możliwość walki z potworami, jak i również z innymi żywymi graczami. Na szczęście darmowa gra Tagoria umożliwia nam posiłkowanie się najemnikami – przydają się oni przy walce z większą ilością wrogów. Nadto zdobywamy dziesiątki przedmiotów, których możemy używać lub też które możemy sprzedawać i zarabiać na tym całkiem pokaźne pieniądze. Gra Tagoria to wiele różnych krain i lokacji do odwiedzenia. Nie mamy tu animacji, a obrazki i okienka wyboru postępowania naszego awatara. Jeśli takie rozwiązanie to dla Ciebie nowość, powinieneś się do niego dość szybko przyzwyczaić, tym bardziej, że oprawa wizualna tego tytułu stoi na dość przyzwoitym poziomie. Napotkasz tu wiele ciekawych postaci – niektóre mogą Ci pomóc, inne zaś mogą niespodziewanie zaatakować. Nadto możesz skupić się tylko na walkach na przystosowanych do tego celu arenach, a jeśli zabraknie Ci gotówki, masz opcję pójścia do pracy. Dodatkowym motywem są Kamienie Runiczne, dające swemu właścicielowi… Nie, nie zdradzimy tego. Przekonaj się o tym samemu.

Przekonaj się o grywalności tego tytułu – zarejestruj w grze Tagoria za darmo. Mamy na swych stronach dwie rzeczy, które mogą Cię do tego przekonać – gameplay i trailer Tagoria. Dokładny ich opis znajduje się na osobnych stronach. Warto zauważyć, że Tagoria jest po polsku. Nie musisz szukać żadnych spolszczeń – otrzymujesz od razu wersję Tagoria pl.

Jeśli więc lubisz gry fabularne, gra rpg Tagoria powinna Cię zadowolić. Zarejestruj się w Tagoria za free i ruszaj w szeroki świat. Tagoria to niezliczone misje, potwory i lokacje, które czekają na twe przybycie. Nie zwlekaj więc! Przekonaj się, co przyciąga kilkanaście tysięcy graczy z całego świata przed monitory.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tagoria