Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tabula Rasa

Kategoria: MMORPG
Producent: Destination Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.01.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 228

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - Tabula Rasa

  • Pentium 4 3.5 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 lub lepsza),
  • 5 GB HDD,
  • Windows XP/Vista,
  • łącze internetowe
Opis - Tabula Rasa
Tabula rasa to połaczenie shootera z Massively Multiplayer Online RPG. Gra tworzona była przez studio Destination Games pod dowództwem samego "Ojca MMO", twórcy słynnej Ultimy Online - Richarda Garriota, który jako pierwszy wpadł na pomysł połączenia graczy z całego świata w jedną wielką "rodzinę", oferując wspólną zabawę.
Fabuła gry przedstawia inwazję wrogich sił (Bane) na Ziemię, które w 5 dni zrobiły niemałe spustoszenie, niszcząc co popadnie i opanowując całą planetę. Resztki ocalałych ludzi uformowały armię zwaną Allied Free Sentients, która  jest w stanie skutecznie odpierać ataki nieprzyjaciela.
W grze wcielamy się w rekruta sił AFS, wykonując dla swych przełożonych określone zadania, a tych jest z kolei całe mnóstwo. Zdobywając punkty doświadczenia, gracz będzie mógł rozwijać swoją postać ulepszając ją pod kątem ciała, umysłu i ducha: Warrior, Scribe oraz Musician. Oprócz elementów RPG, użytkownik będzie musiał się wykazać niezłą celnością, bowiem Tabula Rasa to także shooter widziany z perspektywy trzeciej osoby.
Nie bez powodu gra nazywa się Tabula Rasa. W języku łacińskim oznacza ona "niezapisaną tablicę". Na początku rozgrywki otrzymujemy tytułową tablicę. Znajduje się na nim specjalny język Logos, stworzony na potrzeby gry. Gracz przemierzając Ziemię i pokonując hordy przeciwników, uczy się specjalnego języka Logos (stworzonego na potrzeby gry), stopniowo poznając kolejne symbole.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tabula Rasa