Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sword of The New World

Kategoria: MMORPG
Producent: IMC Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.01.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 900

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - Sword of The New World

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5600 lub lepsza),
  • 6 GB HDD,
  • Windows 2000/XP
Opis - Sword of The New World

Sword of The New World to świetna pozycja z gatunku MMORPG, przeznaczona dla graczy mających już dość przesłodzonych elfów, krasnoludów czy barwnych krain rodem z World of Warcraft. Gra została stworzona pod okiem niejakiego Hakkyu Kima, człowieka odpowiedzialnego za powstanie Ragnarok Online. Jako pierwsza na rynku, SoTNW wprowadza Multiple Character Control System, dający możliwość stworzenia, prowadzenia oraz rozwijanie kilku postaci w tym samym czasie. Tworząc swoją rodzinę, możemy podróżować i walczyć całą gromadką naraz (max 3 postacie jednocześnie).

Fabuła gry przenosi nas do świeżo skolonizowanej, przez przybyszów z Europy, Ameryki. Wykonując coraz to trudniejsze i bardziej wymagające zadania, będziemy ciężko pracować na dobre imię, szacunek innych oraz prestiż naszej rodziny na nowym lądzie. W przypadku potężnych przeciwników, możliwe jest zawarcie sojuszy z innymi rodzinami, tym samym stając po tej samej stronie.

Graficznie gra prezentuje się niezwykle ładnie. Składa się na to niewątpliwie kolorowy i bardzo szczegółowy barokowy styl. Grę umila player muzyczny, w którym każdy znajdzie coś pod swoje gusta.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sword of The New World