Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Super Hero Squad Online

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMORPG
Producent: The Amazing Society
Data dodania: 03.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Super Hero Squad Online
Super Hero Squad Online to zapowiadana na 2011 rok produkcja, która pozwoli wszystkim na wcielenie się w superbohaterów znanych z komiksów firmy Narvel. Jest to produkcja adresowana dla młodszych graczy, więc nie jest zaskoczeniem, że znane postacie występują tu w wieku… dziecięcym. Gameplay gry pozwoli na wcielenie się w Spider-Mana, Wolverine, Hulka czy inną postać, której celem będzie zmierzenie się ze złowieszczym Dr. Doom i jego sługusami. Planowany na PC Super Hero Squad Online będzie rozrywką, podczas której młodsi gracze będą mieli okazję posterować poczynaniami swoich idoli. Nie są jednak jeszcze znane wymagania sprzętowe tego tytułu, nie wiadomo także, czy będzie on płatny czy też zostanie udostępniony za darmo.

W sieci można znaleźć już pierwszy trailer tej produkcji. Można po nim stwierdzić, że oprawa audiowizualna gry przygotowana została w solidny sposób i nikt nie powinien mieć powodów do narzekania na nią. Nie wiadomo jeszcze, czy ukaże się edycja Super Hero Squad Online pl, jednak premiera gry coraz bliżej i wkrótce ta kwestia powinna się wyjaśnić. Jak w każdej grze mmo, tak i tu nie brak misji do wykonania oraz dosłownie setek przedmiotów do gromadzenia. Żaden młody miłośnik uniwersum Marvela nie powinien narzekać na tą produkcję.

Na oficjalnej strony gry znajdują się tapety – można wykonać ich download. A w galerii przy tym opisie prezentujemy wszystkie ujawnione jak dotąd screenshoty z gry. Również można pobrać je na twardy dysk i używać jako tapet.  A w oczekiwaniu na Super Hero Squad Online zapraszamy do zapoznania się z innymi tytułami dostępnymi na naszym portalu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Super Hero Squad Online