Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stronghold Kingdoms

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: FireFly Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Stronghold Kingdoms

Wymagania już wkrótce.
Opis - Stronghold Kingdoms

To już pewne, Twierdza wkracza w świat online i swoim blaskiem ma przyćmić obecne strategie przeglądarkowe pozostawiając je daleko w tyle. Twierdza Królestwo bo tak będzie brzmiał polski tytuł tej gry ma zostać wydana jeszcze w tym roku, a sądząc po tym, że już trwają jej testy alfa bardzo prawdopodobne jest, że Stronghold Kingdoms do pobrania będzie już niebawem. Oczywiście nie ma co liczyć, że Stronghold Kingdoms będzie za darmo, ale niewątpliwie gra znajdzie rzesze fanów na całym świecie. Najnowszy Stronghold to pierwsza gra online z serii, którą tworzy studio Firefly, a więc twórca poprzednich części. Dzięki temu możemy być pewni, że Stronghold Kingdoms Online nie będzie odbiegał od swoich starszych części i na pewno zaskoczy graczy wieloma nowinkami, które się pojawią. Chociaż ciągle nie mamy dostępu do gameplay z Stronghold Kingdoms, to znamy już kilka szczegółów odnośnie tej gry, o których przeczytacie poniżej.  


Stronghold Kingdoms to gra online osadzona w średniowiecznych czasach, w której po raz kolejny będziemy musieli stworzyć silną osadę, z tytułową twierdzą, oraz zmierzyć się z graczami na całym świecie o prym i miano zwycięscy. Twierdza Kingdoms nie będzie klasyczną grą przeglądarkową, tylko klientem, który będzie z niej korzystał, a przy tym nie obciążał naszego komputera zbytnio, dzięki czemu będzie można w nią zagrać nawet na słabszym sprzęcie. Dostępne w grze mapy mają wiernie oddawać średniowieczny świat, gdzie gracze będą musieli rozwijać swoje wioski i zamki, przejmować te należące do innych graczy, a przy tym nie dać się zaskoczyć i pokonać. W grze kluczowa będzie walka, ale i handel, oraz zawieranie sojuszy. Niestety twórcy jeszcze nie wydali Stronghold Kingdoms trailer, ale wydaje się, że jest to tylko kwestia czasu. Dostępne natomiast screeny z Stronghold Kingdoms za free pokazują świetnie odwzorowane budynki, armie i w pełni interaktywne mapy, które na pewno nie utrudnią zabawy graczom. W trakcie oblężenia twierdzy rywali, będzie można realnie wpływać na poczynania naszych żołnierzy i nakazać im różne formy ataku, jak choćby plądrowanie, przechwycenie, czy całkowite zniszczenie. Bardzo ciekawie zapowiada się też w Stronghold online system badań. Gracz ma otrzymywać bowiem, w miarę rozwoju punkty, które może przeznaczyć na zakup dowolnych badań z ogromnej liczby 700 dostępnych w grze. Według planów możliwy ma być zarówno download Stronghold Kingdoms, jak i zakup jej pudełkowej wersji. Czy będzie możliwa gra w Stronghold Kingdoms po polsku? - tego jeszcze nie wiemy, ale miejmy nadzieję, że tak. Stronghold Kingdoms pl mogłoby zachęcić więcej graczy z naszego kraju do zakupu tej strategii. Premiera jak wspominaliśmy jeszcze w tym roku, a w oczekiwaniu na Stronghold Kingdoms pobierz wcześniejsze części tej gry, dostępne w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Stronghold Kingdoms

dodał: ~fajna gra , 24.07.2014

fajna gra

dodał: ~ja , 21.07.2014

git

dodał: ~;;; , 02.01.2014

mega

dodał: ~mlosy , 18.02.2011

super