Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Wars: The Old Republic

Kategoria: MMORPG
Producent: BioWare
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.01.2010
Rozmiar: 37.9 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1061

Brak

Wymagania sprzętowe - Star Wars: The Old Republic

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4000+ / Intel Core 2 Duo 2.0GHz lub lepszy,

Pamięć operacyjna: 1.5GB (XP) / 2 GB (Vista/7),

Karta grafiki: ATI X1800 / GeForce 7800 / Intel 4100 lub lepsza,

System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Opis - Star Wars: The Old Republic
Star Wars: The Old Republic to gra MMORPG, osadzona, jakże by mogło być inaczej, w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Produkt ten, wykonany przez studio BioWare, cieszy się dużą popularnością, wśród graczy na całym świecie.

Akcja gry toczy się kilka tysięcy lat przed wydarzeniami znanymi z sagi, nakręconej przez George'a Lucasa, toteż możemy wcielić się w rycerza Jedi, bądź lorda Sith, oczywiście dobierając uprzednio odpowiednią klasę i jej specjalne umiejętności. Co ciekawe, już na początku gry nie jesteśmy zmuszani do kroczenia, bądź to dobrą, bądź złą ścieżką mocy. Niezależnie od naszego wyboru, decyzje, jakie podejmiemy kreują postać na dobrą, bądź złą, ale niekoniecznie zamykającą się w schematach. Nic nie stoi na przeszkodzie by być złym rycerzem Jedi, lub odwrotnie, dobrodusznym Sith'em.

Na pewno niektórzy z Was kojarzą tytuł o nazwie Star Wars: Knights of the Old Republic, czyli wiekowe już RPG produkcji BioWare, które niejako przetarło szlaki dla kolejnych produkcji tego studia. Dopiero po dwóch częściach, fantastycznej sagi z tytułowymi „rycerzami Starej Republiki” przyszedł czas na hity, takie jak Mass Effect czy Dragon Age. Wróćmy jednak do tematu, The Old Republic jest duchowym następcą SW: KOTOR, wydarzenia, w których uczestniczymy toczą się 300 lat po tych, znanych z drugiej części wspomnianej wyżej gry. BioWare znane jest z bardzo rozbudowanej i wielowątkowej fabuły, jaką implementuje do swoich gier, nie inaczej jest w przypadku The Old Republic, co ma tchnąć nieco ducha w pozbawione życia elementy MMO, widoczne w grach konkurencji.

Szczególnie interesująco przedstawia się system dialogów, o których decydują wszyscy członkowie drużyny. Niekiedy wręcz dochodzi do komicznych sytuacji, gdyż każdą postacią kieruje żywy gracz, nie mniej jednak nawet śmieszne dialogi, zdecydowanie działają na korzyść tej produkcji.

Do wyboru mamy kilka interesujących typów postaci, zaczynając od rycerzy Jedi (Jedi Knight, Jedi Consular) oraz Sithów (Sith Warrior, Sith Inquistor). Jeśli jednak nie lubimy wywijać mieczem świetlnym (którym, jak wiadomo można zrobić sobie niemałą krzywdę), to możemy wybrać postać przemytnika, lub Troopera, jak również wojownika oraz łowcy nagród (coś a la Bobba Fett).

Jak nie trudno się domyśleć, każdą postać będziemy mogli dowolnie rozwijać, korzystając z drzewek umiejętności, dostępnych dla danej klasy. Oprócz rozwoju postaci, clue w grze jest oczywiście eksploracja i rozwój fabuły. Większość misji można przejść samemu, nie mniej jednak o wiele większą frajdę sprawia kooperacja. Tutaj bowiem zaczyna się prawdziwa zabawa i istota gier MMO. Poza standardowymi misjami, świetną sprawą są tak zwane „Battlegrounds” czyli swojego rodzaju epickie, wirtualne bitwy, w których musimy stanąć po jednej ze stron, a ich wynik często skutkuje zmianami w całej, późniejszej grze.

Bawić będziemy się na większości planet i lokacji, znanych z gier czy filmów. Odwiedzimy więc Coruscant, Tython, Korriban i całą masę innych, a wszystko, trzeba przyznać wygląda naprawdę imponująco, co więcej silnik zaimplementowany w grze nie wymaga od nas posiadania najnowszego sprzętu, choć wymagania są niemałe. Produkt jest po prostu świetnie napisany technicznie i większych błędów w nim nie uświadczymy.

Nic dodać, nic ująć – zakładajcie swoje maski Vadera i świetlne miecze z kolorowymi żarówkami do łap. Galaktyka czeka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Star Wars: The Old Republic

dodał: ~buhhhhllahlllaaaaaaaa , 25.08.2010

to jest tylko opis gry \n\n

dodał: mazda2 , 22.06.2010

dobra gra\n

dodał: ~Leo , 13.06.2010

Ćwoki ta gra jeszcze nie została wydana

dodał: sid33 , 17.04.2010

NOOOOBY tylko OPIS GRY ślepe cioty

dodał: Pyraxd , 08.04.2010

jak się z tej strony pobiera

dodał: ~21 , 05.04.2010

gicik

dodał: ~alicja.w123 , 28.03.2010

jak to się pobiera bo ja terz nie wiem??

dodał: sims23 , 27.03.2010

Jak to się pobiera ??????????

dodał: ~Komentator , 27.01.2010

Eeee... tylko opis gry?