Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Lucas Art
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 03.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees

Pentium 4 1.5 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 64 MB (GeForce3 lub lepsza), 3.9 GB HDD, łącze internetowe
Opis - Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees
Star Wars Galaxies mmo doczekało się kilku rozszerzeń, z których każde znacznie wzbogaciło rozgrywkę. Jednym z ich jego „Rage of Wookiees”. Oczywiście nie jest możliwy download rozszerzenia Star Wars Galaxies w wersji demo, dlatego też poniższym opisem przybliżymy Ci nieco ten tytuł.

Rozszerzenie wprowadza do gry ponad setkę misji, zaś większość  z nich związana jest z rodzinną planetą Wookich – Kashyyyk. W atmosferę dodatku wprowadza Cię trailer Star Wars Galaxies, który możesz znaleźć na naszych stronach.  W rozszerzenie napotkasz przedstawicieli Imperium, łowców niewolników, myśliwych, nie zabraknie także w tym rozszerzeniu Star Wars Galaxies Jedi. Jedną z najważniejszych nowości jest możliwość eksploatacji asteroidów w przestrzeni kosmicznej oraz wydobywanie z nich materiałów. Dochodzi też jeszcze jedna istotna rzecz (tym bardziej więc szkoda, że nie ma wersji demo tego rozszerzenia Star Wars Galaxies) –możliwość wszczepiania prowadzonej przez nas postaci implantów. Można je zakładać i zdejmować w dowolnej chwili.

W naszym kraju ukazało się Star Wars Galaxies pl, jednak oczywi-ście nie ma my tu do czynienia z Star Wars Galaxies za free. Jednak trzeba przyznać, że Star Wars Galaxies to świetna zabawa multiplayer i warto w nią zainwestować. Liczba graczy jest duża, a Ty zawsze znajdziesz free Server Star Wars Galaxies, na którym możesz się bawić.

Jeśli chcesz, pobierz grafiki z Star Wars Galaxies, jakie znajdują się w galerii przy tym opisie.  Download tych screenów Star Wars Galaxies jest free.  Nie wyszły żadne kody (cheats) Star Wars Galaxies. Używanie oszustw w grze jest zakazane i może skończyć się zbanowaniem  postaci!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees