Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Lucas Art
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 03.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed

Pentium 4 1.5 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 64 MB (GeForce3 lub lepsza), 3.9 GB HDD, łącze internetowe
Opis - Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed
Star Wars Galaxies mmo doczekało się kilku rozszerzeń, z których każde znacznie wzbogaciło rozgrywkę. Jednym z ich jego „Jump to Lightspeed”. Oczywiście nie jest możliwy download rozszerzenia Star Wars Galaxies w wersji demo, dlatego też poniższym opisem przybliżymy Ci nieco ten tytuł.

Rozszerzenie wprowadza do możliwość posiadania własnych statków kosmicznych, dzięki którym przemierzamy kosmos. Otrzymujemy tu kilkanaście pojazdów, między innymi TIE Fighter oraz X-wing. Każdy fan „gwiezdnych wojen” z pewnością doskonale je kojarzy.  W atmosferę dodatku wprowadza Cię trailer Star Wars Galaxies, który możesz znaleźć na naszych stronach.  Rozszerzenie daje również około setki dodatkowych misji, dwie nowe rasy oraz czterech herosów (tym bardziej więc szkoda, że nie ma wersji demo tego rozszerzenia Star Wars Galaxies). Nie zabraknie także w tym rozszerzeniu Star Wars Galaxies Jedi.

W naszym kraju ukazało się Star Wars Galaxies pl, jednak oczywi-ście nie ma my tu do czynienia z Star Wars Galaxies za free. Jed-nak trzeba przyznać, że Star Wars Galaxies to świetna zabawa multiplayer i warto w nią zainwestować. Liczba graczy jest duża, a Ty zawsze znajdziesz free server Star Wars Galaxies, na którym możesz się bawić. Prócz walki z przeciwnikami sterowanymi przez SI mamy też walki PvP, czyli pomiędzy żywymi graczami.

Jeśli chcesz, pobierz grafiki z Star Wars Galaxies, jakie znajdują się w galerii przy tym opisie.  Download tych screenów Star Wars Galaxies jest free.  Nie wyszły żadne kody (cheats) Star Wars Galaxies. Używanie oszustw w grze jest zakazane i może skończyć się zbanowaniem  postaci!



Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed

dodał: ~Ptrykol , 10.06.2010

nie da sie

dodał: ~ada , 08.02.2010

Jak to pobrać\n