Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Wars Galaxies: An Empire Divided

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 03.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Star Wars Galaxies: An Empire Divided

Pentium 4 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna 64 MB (GeForce3 lub lepsza), 2.5 GB HDD
Opis - Star Wars Galaxies: An Empire Divided
Gra Star Wars Galaxies (pisana czasem niepoprawnie jako “ star wars galaxy, star wars galaxys lub galaxies star wars”) to tytuł, na jaki powinni zwrócić uwagę fani uniwersum „Gwiezdnych wojen”.  Gra Star Wars Galaxies to mmo, którego akcja osadzona jest po bitwie o Yavin. Oczywiście nie ma do pobrania Star Wars Galaxies w wersji demo, jednak jest możliwy download klienta Star Wars Galaxies za darmo celem przetestowania gry w wersji trial.

Jeśli więc interesuje Cię ten tytuł, pobierz Star Wars Galaxies w wersji testowej i  zobacz, jak spodoba Ci się ten tytuł. Mamy tu dość sporo lokacji od odwiedzenia – zarówno tych znanych z filmów, jak i całkowicie nowych, powstałych na potrzeby tej produkcji.  A co możemy robić w Star Wars Galaxies online? Jak na dobrą zabawę sieciową przystało, wszystko, co tylko chcemy – od walki z żołnierzami Imperium po wałęsanie się po miastach i osadach. Swoją postać budujesz w oparciu o rozwój wybieranych umiejętności, możesz więc masz bohatera, jakiego sobie tylko zamarzysz.

Trzeba zauważyć, że w grze mamy bardzo dopracowane lokacje. Teren każdej z nich to około 15 x 15 kilometrów. Nie brak tu za-równo sił Imperium, jak i najemników oraz szmuglerów. Napo-tkasz też w Star Wars Galaxies rycerzy Jedi. A jeśli jesteś ciekaw, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce, mamy dla Ciebie trailer Star Wars Galaxies oraz gameplay.

W naszym kraju wydano Star Wars Galaxies po polsku, zaś za edycję Star Wars Galaxies pl odpowiada LEM. Gra cieszy się dość dużą popularnością i nie ma nigdy problemu, żeby znaleźć free Server do zabawy. Oczywiście mamy w Star Wars Galaxies wyłącznie tryb multiplayer. Z innymi graczami możemy zarówno współpracować, jak i walczyć. Nie można podczas zabawy używać żadnych kodów (cheats Star Wars Galaxies), gdyż grozi to usunięciem konta.

Oczywiście Star Wars Galaxies nie jest free. Musisz zapłacić za ten tytuł, jeśli chcesz grać w jego pełną wersję. Jedyne materiały za free ze Star Wars Galaxies to grafiki i tapety – niektóre z nich znajdują się w galerii przy tym opisie i możesz je pobrać za darmo. Na koniec wypada zaznaczyć, że ukazała się wyłącznie wersja Star Wars Galaxies na PC.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Star Wars Galaxies: An Empire Divided