Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Trek Online 17

Kategoria: MMORPG
Producent: Cryptic Studios
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 12.10.2009
Rozmiar: 3,5 GB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 308

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Wymagania sprzętowe - Star Trek Online

Procesor: Core 2 Duo E8400,

Pamięć: 2 GB RAM,

Grafika: GeForce 8800 lub lepsza,

Miejsce na dysku: 8 GB HDD,

System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Opis - Star Trek Online
W Star Trek Online przeniesiemy się do jednego z najbardziej popularnych uniwersów kosmicznych, znanych nie tylko z innych gier, ale również filmów. Dzięki tej grze będziemy mogli na własne oczy przekonać się, jak wyglądała praca np. Jean-Louis Picard'a.

USS Enterprise w sieci

Słowo „Online” zawarte w nazwie sugeruje nam, że ów produkt jest grą skierowaną tylko i wyłącznie dla osób zainteresowanych rozgrywką­ sieciową, ale dla każdego fana Star Treka, jest to pozycja absolutnie obowiązkowa. Nasz bohater może być zarówno kapitanem statku federacji i wykonywać misje zlecone właśnie przez nią, lub zdecydować się na ścieżkę Klingońskiego wojownika i podbijać coraz to nowe galaktyki. Akcja toczy się w roku 2409.

Uratowany projekt

Warto zaznaczyć, że Star Trek Online to pierwsza tego typu próba przeniesienia uniwersum Star Treka w świat gier MMO, choć można powiedzieć, że gra tworzona była w bólach, bowiem pierwsze studio, które podjęło się jej produkcji zbankrutowało. Projekt, na który składało się jedynie kilka szkiców koncepcyjnych przejęło Cryptic Studios i zdecydowało się poprosić o pomoc najzagorzalszych fanów serii. Dzięki takiemu postawieniu sprawy możemy dziś napawać się naprawdę świetnie skonstruowaną fabułą i funkcjonalnościami charakterystycznymi dla Star Treka.

Profesja i grafika

Oczywiście podczas rozgrywki, odwiedzimy lokacje znane z filmów i seriali z Partickiem Stewardem w roli głównej, a uprzednio ustaloną pozycję kapitana możemy z powodzeniem łączyć z innymi profesjami, np. dyplomaty czy archeologa. W ten sposób otrzymamy naprawdę całą masę misji do wykonania w kolejności, oczywiście wybranej przez nas samych. Oczywiście dodatkowa profesja oraz zadania z nią związane mają niebagatelny wpływ na relacje z podwładnymi i nasz autorytet na pokładzie statku.

Większość czasu spędzimy oczywiście na eksplorowaniu przestrzeni kosmicznej, co zostało specjalnie uproszczone, tak, by sprawiało możliwie największą przyjemność. Dłuższe odległości przemierzamy za pomocą specjalnych tuneli czasoprzestrzennych. Całość została oparta na autorskim silniku, który, trzeba przyznać prezentuje się naprawdę wyśmienicie, co więcej zawartych w nim zostało bardzo dużo nawiązań do filmów i seriali z tego uniwersum.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Star Trek Online