Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silkroad Online

Kategoria: MMORPG
Producent: Joymax
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 995 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2996

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Silkroad Online

  • procesor: Pentium 3 800MHz
  • 256MB RAM
  • karta graf. GeForce2 lub ATI 9000 z akceleratorem 3D
  • karta muzyczna kompatybilna z DirectX 9.0c
  • 4 GB HDD
Opis - Silkroad Online

Pobierz klienta darmowej gry sieciowej Silkroad Online!

Silkroad Online jest grą mmorpg osadzoną na styku trzech kultur: europejskiej, islamskiej i chińskiej. Tytułowy Jedwabny Szlak niegdyś łączył ze sobą Europę i Azję, umożliwiając wymianę ekonomiczną i kulturową pomiędzy tymi kontynentami. Teraz odzywa w wirtualnym, pełnym przygód świecie.

Pobierz darmowego klienta gry mmorpg Silkroad Online i stwórz swą postać - może pochodzić ona z Europy lub Chin. Rozwijaj ją w dowolny sposób, wydając punkty doświadczenia na umiejętności. Przemierzaj szlaki wiodące przez dzikie krainy, zwalczaj potwory (zaczerpnięte z mitologii trzech kultur), zbieraj magiczne przedmioty. Otwiera się przed Tobą olbrzymi świat do poznawania i eksploracji. Możesz napadać karawany lub chronić je przed bandytami, wypełniać zadania powierzane Ci przez postaci niezależne. Silkroad Online daje Ci swobodę działania - możesz przemierzać szlaki sam lub z grupą innych graczy.

Świat gry mmorpg Silkroad Online żyje swoim życiem - tu zawsze coś się dzieje. Zwraca także uwagę świetna grafika i klimat całej zabawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Silkroad Online

dodał: ~rrrf , 04.06.2012

fajne

dodał: ~ddd , 23.02.2010

jak to się robi