Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shin Megami Tensei: Imagine Online

Kategoria: MMORPG
Producent: Aeria Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 1,26 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 701

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Shin Megami Tensei: Imagine Online

  • procesor 3.1 Ghz Intel P3
  • 512 MB RAM
  • karta graf. z akceleratorem 3D, kompatybilna z DirectX 9.0c (GeForce4, ATI RADEON 8500)
  • 3,5 GB HDD
Opis - Shin Megami Tensei: Imagine Online

Pobierz klienta darmowej gry sieciowej Shin Megami Tensei: Imagine Online!

Gra mmorpg Shin Megami Tensei: Imagine Online przenosi Cię do futurystycznego, postapokaliptycznego Tokio, gdzie wojna nuklearna przebudziła demony... Pobierz darmowego klienta tej niezwykłej gry sieciowej i zwabiaj je, zwódź i przekonuj do pomagania włąśnie Tobie! Wykorzystasz je do przemierzania świata Imagine Online. Demonów są dwie setki - odnajdź je wszystkie!

Darmowa gra mmorpg pozwala Ci stworzyć unikalną postać, która walczy bronią białą, używa broni palnej oraz ciska czary i zaklęcia. Rozwijaj ją, aby stała się mistrzem w swej klasie. Aby wyróżniać się na tle innych graczy, odziej ją w ubrania i wyposaż w akcesoria - tych i tych są w grze setki!

Pobierz darmowego klienta gry sieciowej Shin Megami Tensei: Imagine Online i zobacz, jak wyglądać będzie świat przyszłości, gdzie ponad światem góruje wielka wieża Shinjuku, skąd Siedmiu Filozofów włada światem. To rozrywka na długie godziny.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Shin Megami Tensei: Imagine Online