Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shenmue City

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sega
Data dodania: 15.12.2010
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Shenmue City


Opis - Shenmue City
Shenmue City to kontynuacja przygodowych gier rpg, które znane są zarówno na PC, jak też i na konsolach. Tym razem jednak będziemy mieć wydanie dość nietypowe, bowiem przeznaczone na smartfony, jak też i na komputery, nie wymagające jednak instalacji zabawy. Dlaczego? Otóż akcję prowadzić będziemy z poziomu przeglądarki internetowej. Twórcy gry nie udostępnili o niej za dużo informacji, wiadomo jednak, że premiera Shenmue City nastąpi w zimie 2010/2011. Faktem jest również to, że akcja tej części sagi będzie rozgrywać się w Yousce – mieście znanym z pierwszej części cyklu, zaś gracz wejdzie w rolę Ryo Hazukiego. To postać znana doskonale fanom Shenmue i nie wymaga ona przedstawiania. Pojawią się także postaci znane z poprzednich dwóch gier, nie wiadomo jednak, czy niezamknięte wątki z poprzednich odsłon zostaną  dokończone w Shenmue City.

Gra Shenmue City póki co ma wyjść jedynie w wersji japońskiej, jednak znając realia możemy spodziewać się, że szybko zostanie przetłumaczona na angielki, dzięki czemu gracze z całego świata będą mogli poznać ten tytuł. Tym bardziej, ze wydawca – doskonale znana graczom firma SEGA – ma kłaść tu duży nacisk na tryb społecznościowy. Jak na razie wydawca udostępnił jedynie trzy screenhsoty z zabawy – znajdują się one w galerii przy tej zapowiedzi. Fani Shenmue powinni czekać z niecierpliwością na pierwsze trailery czy też filmiki ukazujące gameplay Shenmue City. Radzimy zaglądać często na tą właśnie stronę – po pojawieniu się zostaną natychmiast umieszczone. A póki co zostaje tylko cierpliwie czekać, aż w Japonii odbędzie się premiera tego tytułu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Shenmue City