Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shaiya

Kategoria: MMORPG
Producent: Aeria Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.05.2009
Rozmiar: 1,20 GB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 6914

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Shaiya

  • karta graf. GeForce FX lub ATI Radeon 9600 ze 128MB VRAM
  • 512MB RAM
  • Procesor Intel Pentium 4 1.5 GHz  
  • DirectX - 9.0c
  • 1.8 GB HDD
Opis - Shaiya

Pobierz darmowego klienta gry sieciowej Shaiya!

Gra mmorpg Shaiya przenosi Cię do świata targanego wojną pomiędzy rasami Vailów oraz Elfów. Obie wspierają pomniejsze ludy, min. ludzie. Pobierz darmowego klienta gry i wkrocz w świat trwający w wiecznej wojnie między Boginią Światła a Boginią Furii. Stwórz postać z rasy ludzi, elfów, Vailów lub Nordeinów, którą przemierzać będziesz rozległe krainy świata Tios. Wybierz profesję wojownika, maga, poganina, czarownika i wkrocz do gry.

Czekają na Ciebie dziesiątki questów do wykonania, niezliczone ilości potworów do eksterminacji, masa przedmiotów do zebrania. Walcz sam lub dołączająj do grup poszukiwaczy przygód. Rozwijaj swą postać, by jej imię stało się legendarne. Wszystko dzięki darmowemu klientowi, którego możesz pobrać całkowicie za darmo już teraz!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Shaiya

dodał: ~rubiksLOVE , 05.01.2011

Mam nadzieje że fajna.... bo nie mam w co grać.

dodał: ~Monthaa , 12.11.2010

Najlepsza gierka. Gram w nią codziennie! Polecam!!!