Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shadow of Legend v 0.9.22.0

Kategoria: MMORPG
Producent: SmartCell technology
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.05.2009
Rozmiar: 800 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 374

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Shadow of Legend

  • Intel Pentium® IV 1.2 GHz
  • 512 MB RAM
  • DirectX® 9.0
  • 1.5 GB HDD


Opis - Shadow of Legend

Pobierz darmowego klienta gry sieciowej Shadow of Legend!

Gra mmorpg Shadow of Legend przenosi Cię do olbrzymiego świata fantasy, zwanego Agnes, gdzie prócz ludzi istnieją elfy, krasnoludy i orki.  Pobierz darmowego klienta gry i stwórz swą postać, którą przemierzać będziesz liczne krainy. Możesz stanąć po stronie cywilizacji lub chaosu. W tym pierwszym przypadku będziesz bronić krain przed najazdami, w drugim - sam je będziesz najeżdżać.

Gra sieciowa Shadow of Legend jest w pełni darmowa. Możesz walczyć tu zarówno z licznymi potworami, jak też i inymi żywymi graczami w trybie PvP. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś stworzył z przyjaciółmi grupę poszkuiwaczy przygód, przemierzającą Agnes wzdłuż i wszerz. Wsytarczy tylko pobrać darmowego klienta, dokonac rejestracji i gotowe.

Twoja postać może być wojownikiem, magiem, łucznikiem lub mnichem. Wybór zależy tylko od Ciebie, zastanów się jednak dobrze, ponieważ nie istnieje potem mozliwość zmiany profesji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Shadow of Legend

dodał: giller1994 , 13.05.2009

gram w tą gierke ...zarombista