Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Second Life

Kategoria: MMORPG
Producent: Linden Research
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.02.2010
Rozmiar: 22 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 967

Brak

Wymagania sprzętowe - Second Life

Pentium III 800MHz, 256MB RAM, 32MB akcelerator 3D
Opis - Second Life
Second Life online to płatna gra mmorpg, gdzie, zgodnie z nazwą, możemy prowadzić drugie, alternatywne życie. Produkcja ta zadebiutowała sześć lat temu i jak dotąd nie narzeka na brak fanów, mimo że nie ma Second Life za free. Jest to płatny tytuł, wymagający uiszczania comiesięcznego abonamentu. A czy warto płacić? Mamy na naszych stronach dwa materiały wideo z gry. Pierwszy to trailer Second Life, który jest zwiastunem reklamowym gry. Drugi to gameplay Second Life, ukazujący grę w praktyce.

Jest także opcja pobrania Second Life w wersji demo, jednak program ten nie ukazuje gry, a możliwości kreacji awatarów – oczywiście można ich użyć potem w pełnej wersji zabawy.  Podczas zabawy masz masę możliwości – poczynając od nawiązywania znajomości po zarabianie pieniędzy na własnych biznesach czy też wirtualne małżeństwa. Nie sposób wymienić wszystkich dostępnych czynności podczas zabawy. Jeśli lubisz gry, w których po prostu żyjesz wirtualnym życiem, to tytuł ten jest dla Ciebie jak znalazł.

Niestety, nie ukazało się Second Life po polsku, dlatego też przyda się nieco znajomość angielskiego do zabawy. Oczywiście aby grać w Second Life potrzebna jest rejestracja. Tej możesz dokonać nawet przed zakupem gry, bowiem to akurat nic nie kosztuje. W Internecie znajdziesz niejedną polską stronę poświęconą temu tytułowi, a także wiele for poświęconych tej zabawie. Z pewnością trafisz także na niejeden poradnik Second Life, który pomoże Ci w prowadzeniu tytułowego, drugiego życia. Choć nie istnieje żadne spolszczenie Second Life, możesz spotkać w grze wielu rodaków. Polska w Second Life jest wiec godnie reprezentowana.

Gra Second Life wymaga uiszczania comiesięcznego abonamentu. Wynosi on kilkanaście dolarów miesięcznie. Można też wykupić go od razu na dłuższy czas oraz… dożywotnio! Nim jednak zdecydujesz się na ten ostatni krok, zobacz, jak spodoba Ci się Second Life online. Oczywiście dostępne jest wyłącznie wydanie Second Life na PC.

Prócz wersji demo możliwy jest również download grafik Second Life. Znajdują się one w galerii przy tym opisie. Ich download jest całkowicie darmowy. Szkoda tylko, że nie istnieje wersja Second Life pl i raczej nie zanosi się na to, aby powstała. Jeśli jednak znasz angielski i lubisz gry typu Sims, zainteresuje się Second Life!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Second Life

dodał: ~Artemida , 02.02.2011

Second life NIE JEST PŁATNE!