Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RuneScape

Kategoria: MMORPG
Producent: Jagex Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1419

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - RuneScape

Połączenie z siecią.

Opis - RuneScape
Gra MAG to zapowiadany przez Sony Online Entertainment sieciowy shooter, który ma być największą produkcją w historii gier tego typu. Jak zapowiadają jego twórcy, na wirtualnym, olbrzymim polu bitwy będzie mogło zmierzyć się ze sobą nawet 256 graczy, co jest wynikiem niesamowitym. A co jeszcze wiadomo o grze?

MAG game ma ukazać się w 2010 roku, a pod koniec 2009 przeprowadzono zamknięte beta-testy, aby wypuścić produkt bez wad. Niestety, nie ukaże się MAG na PC ani też MAG na Xbox 360. Gra MAG to exculsive PS3 i tylko na tej konsoli będzie on dostępny. Premiera MAG zapowiedziana jest na pierwsza połowę 2010, a co nas czeka w wirtualnym świecie gry?

Mamy świat w roku 2025. Na świecie panuje pozorny spokój, jednak trwają konflikty. Stronami w nich są Prywatne Korporacje Wojskowe (PKW), które toczą ze sobą walki w kluczowych (czytaj: bogatych w surowce) rejonach globu  o dominację swych pracodawców. Wkraczając w świat gry stajesz się żołnierzem wybranej strony, zaś jak potoczy się twoja kariera – zależy to wyłącznie od twych poczynań. Możesz awansować z biegiem czasu i stać się nawet dowódcą całej armii! Oczywiście nim tak się stanie, musisz zaliczyć każdą szarżę.

Na świecie roku 2025 istnieją trzy główne korporacje. S.V.E.R. to  organizacja z Czeczenii, której żołnierze znani są z niekonwencjonalnych metod walki oraz dziwnych strojów. RAVEN to z kolei wyposażeni w najnowocześniejsze gadżety i cuda techniki żołnierze opłacani przez bogate kraje. Ostatnia frakcja to VALOR – w jej skład wchodzą byli żołnierze US Army, Wielkiej Brytanii, a także armii Meksyku.

Jako że na polu walki może walczyć ze sobą olbrzymia ilość postaci, również i mapy są dostosowane do nich.  Możliwości gry pokazuje oficjalny trailer MAG, a na naszych stronach znajdziesz także gameplay MAG. Tereny walk to różne zakątki globu, gdzie ścierają się żołnierze korporacji. Kluczem do sukcesu w MAG games są działania zespołowe. Z pewnością ucieszy Cię fakt, że ukaże się MAG po polsku, grając więc w wersję MAG pl nie będziesz mieć problemów ze zrozumieniem komend czy tez odczytaniem celów misji. Być może powstanie też jakieś fanowskie, darmowe spolszczenie MAG.

Oczywiście gra MAG nie będzie za darmo. Wątpliwe też jest, czy przed zakupem pełnej wersji będziesz miał możliwość pogrania w demo MAG. Jeśli jednak download MAG w wersji demonstracyjnej będzie możliwy, z pewnością znajdziesz ją na naszych stronach. Jeśli chcesz, pobierz za free obrazki z MAG, które znajdują się na stronach naszego serwisu. Doskonale oddają one nastrój rozgrywki osadzonej w ponurym świecie nieodległej przyszłości.

Szkoda tylko, że nie posiadając Playstation 3 nie pogramy w MAGa. Zmagania gracz posiadających różne platformy z pewnością byłyby ciekawsze.  Póki co jedyne wymagania MAG to PS3 praz połączenie sieciowe. Jeśli masz tą konsolę, zacznij składać pieniądze na grę już teraz, ponieważ gra zapowiada się naprawdę niesamowicie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: RuneScape

dodał: ~Baca4444 , 12.01.2011

Polecam mam 70lvl ;P Gram w nią już troche czasu, ale zawsze przez przeglądarkę ^^

dodał: ~snupek :D , 10.11.2010

Mam 126cmb/137 gra jest naprawde fajna jeśli cuś :D

dodał: ~olek , 22.10.2010

no fajowa mam 11lv

dodał: ~Suchar , 21.06.2010

ta gra jest pro mam 40lvl polecam naprawdę fajna