Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Royal Quest

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMORPG
Producent: 1C Company
Data dodania: 07.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Royal Quest

Core 2 Duo 3.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 9500 GT/ Radeon HD 3450 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP SP3/Vista/7
Opis - Royal Quest
Royal Quest to tytuł, jaki powinien ukazać się wiosną 2012 roku, ma jednak spore szanse na znalezienie sobie licznej rzeszy graczy. Dlaczego? Będzie to gra mmorgpg osadzona w fantastycznym świecie, gdzie obok techniki istnieje magia. Warto zauważyć, że z tytuł ten odpowiada studio, które odpowiada za hit King’s Bounty, można więc mieć pewność co do solidnego wykonania.

Fabuła gry przenosi nas do świata Aura. Panujący w nim spokój zostaje zaburzony przez pewnego potężnego alchemika, który pragnie odszukać legendarny minerał Elenium. Aby go powstrzymać, należy zmierzyć się z licznymi, rozsianymi po ponad stu lokacjach, niebezpieczeństwami. Co dość istotne w grze, na odpowiedniego przeciwnika trzeba będzie mieć odpowiednią broń. A jako że świat Aury oparty jest na czterech naturalnych żywiołach, musimy przeciwstawiać je sobie – na przykład potwory z kręgu ognia pokonamy mocami wody, wiatru ziemią, itp.

Z pewnością do zabawy potrzebny będzie download klienta Royal Quest. Nie ustalono jeszcze, czy będzie to tytuł darmowy z systemem mikrotransakcji, czy też pozycja w pełni płatna, wymagająca regularnego uiszczania abonamentu. Pewne jest natomiast, że będzie tu otwarty świat, gdzie będzie można walczyć zarówno z potworami, jak też i innymi żywymi graczami. Każdy uczestnik rozgrywek w świecie Royal Quest będzie mógł wspierać się w walce na mocach swego pupila – oczywiście jeśli zdecyduje się na jego hodowlę.

Poza tym Royal Quest oferuje zarządzanie zamkami, podległymi fortecy terenami, duży świat do eksploracji i wysoki poziom wykonania całości. Warto więc zapamiętać ten tytuł – może być on jednym z hitów 2012 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Royal Quest