Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rising Force Online

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Leaping Lizard
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Rising Force Online

  • Procesor: Pentium 4 1.5 GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB RAM
  • Karta graficzna: 64 MB (GeForce3 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 3.5 GB
Opis - Rising Force Online

Rising Force Online to gra MMO i cRPG osadzona w konwencji science fiction wymieszanej z elementami fantasy, a konkretnie z interesującą i bardzo rozwiniętą magią. Akcja gry dzieje się w galaktyce Novouse, która przypomina nieco świat futurystycznych dalekowschodnich filmów animowanych. Świat gry podzielony jest między trzy rasy: Accretians - futurystycznych robotów, Cora - to nascja, której domeną jest magia oraz Bellato operująca klasycznym arsenałem broni białej i palnej. Istotnym elementem gry jest kontrola nad surowcem (Talic), który zapewnia dominację właściwego dla danej rasy modelu ekonomicznego. Ciekawostką niespotykaną dotąd w cRPG są postaci tzw. liderów rasy - stają się nimi bohaterowie, którzy zdobyli najwięcej doświadczenia i czynią największe postępy w grze zostają tzw. przywódcami rasy. Celem gry jest zdobycie panowania w galaktyce poprzez objęcie kontroli nad jak największa liczbą fabryk Talic'u.

­

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rising Force Online