Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rise of Immortals

Kategoria: MMORPG
Producent: Petroglyph
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 596

Brak

Wymagania sprzętowe - Rise of Immortals

Procesor: 3 GHz

RAM: 1 GB (gdy posiadamy Windows Vista lub nowszy 2 GB)

Karta graficzna: GeForce 8600 lub wydajniejsza (powinna mieć przynajmniej 256 MB pamięci)

Wymagane miejsce na dysku: 9 GB

Opis - Rise of Immortals

Sieciowa gra Rise of Immortals, to produkcja wyraźnie nawiązująca do Defense of the Ancients, czyli niezwykle popularnego moda do Warcrafta 3.

Rozgrywka opiera się, na pojedynkach dwóch drużyn. W skład każdej z nich, może wchodzić maksymalnie pięciu herosów, którymi kierują gracze. Bohater w którego się wcielimy, posiada cały szereg umiejętności, które możemy wykorzystać do eksterminacji wrogów. Ich właściwe używanie jest niezwykle ważne, gdyż odpowiednio zastosowane, mogą odmienić radykalnie przebieg bitwy. Za pokonywanych przeciwników otrzymujemy złoto, które możemy przeznaczyć na zakup potężnych przedmiotów, oraz doświadczenie pozwalające rozwijać umiejętności naszej postaci.

Innowacją w Rise of Immortals, w stosunku do innych gier opartych na koncepcji MOBA jest to, że osiągnięcia naszego bohatera nie są resetowane po każdym pojedynku. Zachowujemy więc zdobyte doświadczenie oraz przedmioty, dzięki czemu postać z każdą walką staje się coraz silniejsza. Autorzy przygotowali w grze, zarówno areny przeznaczone do walk z innymi graczami, jak i takie na których naszym przeciwnikiem są jednostki, którymi kieruje sztuczna inteligencja. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Dzięki mocno rozwiniętym funkcjom społecznościowym, komunikacja z innymi graczami oraz wspólne organizowanie pojedynków, staje się znacznie prostsze. Gra opiera się na systemie mikropłatności. Nie musimy więc płacić miesięcznego abonamentu a gdy zechcemy, mamy możliwość zakupu za realne pieniądze, dodatkowego ekwipunku oraz eliksirów. Rise of Immortals jest stale aktualizowane przez twórców, więc gracze mogą oczekiwać, regularnego pojawiania się nowych funkcji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rise of Immortals