Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RIFT

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Trion World Network
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - RIFT

Procesor: dwurdzeniowy taktowany zegarem 2.2 GHz

RAM: 2 GB RAM (jeśli posiadamy system nowszy niż Windows XP zalecane jest 4 GB)

512 MB pamięci na karcie graficznej (polecany model to przynajmniej GeForce GTS 250)

Miejsce na dysku: 15 GB

Opis - RIFT

Fabuła RIFT opiera się na ratowaniu świata zwanego Telara. W kwestii opowiedzianej historii, nie możemy więc spodziewać się unikatowej, innowacyjnej opowieści. W przypadku gatunku MMORPG, do którego należy ta gra, nie jest to jednak wada.

Nasza postać, może być przedstawicielem jednej z czterech klas. Mamy wybór pomiędzy czarodziejem, łotrzykiem, wojownikiem oraz klerykiem. Dodatkowo, dobieramy zdolności z ośmiu różnych drzewek umiejętności, co daje naprawdę dużą liczbę potencjalnych kombinacji. Podczas rozgrywki, opowiadamy się po stronie jednej z dwóch dostępnych frakcji. Pierwsza jest typowa. Strażnicy stoją po stronie dobra i walczą z wszelkimi, napotkanymi przejawami zła.

Dużo ciekawsza jest jednak druga, z dostępnych frakcji. Jej przedstawicieli nazywa się buntownikami, gdyż postanowili oni zerwać kontakt z bogami, wierząc, że ich własne umiejętności wystarczą w walce z demonami. Cechą charakterystyczną jest też świat gry, który w wyniku działań sił zła bezustannie się zmienia. Głównym elementem RIFT, podobnie jak w przypadku innych gier MMORPG jest wykonywanie zadań, pozwalające nam zdobywać doświadczenie oraz złoto, które możemy przeznaczyć na zakup lepszego ekwipunku. Jednak czasami może się zdarzyć, że w obszarze, w którym się znajdujemy rozpoczyna się inwazja.

Otwierają się magiczne portale, stanowiące połączenie z innym wymiarem, przy ich pomocy do świata wdzierają się demony, których jedynym celem jest zabicie wszystkich napotkanych istot i opanowanie danego terenu. W tym momencie, gracze muszą się zjednoczyć i odeprzeć atak. Jeśli im się nie uda, tracą możliwość korzystania z zaatakowanego obszaru. Rzeczą niespotykaną w grach MMORPG, jest przywiązywanie sporej uwagi do oprawy graficznej. Jednak w tym przypadku grafika prezentuje się naprawdę okazale. Widać, że twórcy poświęcili sporo uwagi, odpowiedniemu przedstawieniu Telary. RIFT udanie łączy sprawdzone już rozwiązania, z nowymi pomysłami, które mogą urozmaicić rozgrywkę. Trzeba więc przyznać, że World of Warcraft ma naprawdę groźnego konkurenta.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: RIFT