Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rappelz

Kategoria: MMORPG
Producent: Gala-Net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.12.2009
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Windows XP, NT, 7
Liczba pobrań: 1085

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Rappelz

AMD/Intel Single Core 2.0GHz 512 MB 128 MB 3D graphics card 9.0c
Opis - Rappelz

Rappelz online to tytuł, który powinien zainteresować miłośników gier mmorpg. Możesz grać w Rappelz za free – nie są wymagane comiesięczne opłaty ani abonamenty. A czy warto? Zanim pobierzesz klienta, napiszemy Ci parę słów na temat tej zabawy.

Rappelz game przenosi Cię do świata fantasy, gdzie możesz stanąć po jednej z trzech stron odwiecznego konfliktu: dobra, zła lub przyjąć postawę neutralną. Gameplay Rappelz to oczywiście wykonywanie kolejnych misji. Każdy Quest w Rappelz daje Ci cenne doświadczenie, dzięki któremu możesz rozwijać postać. Do wyboru czeka kilka klas postaci, a dodatkowo dochodzą specjalizacje. Możesz tu wcielać się między innymi w hodowcę bestii czy maga bojowego, który na polu walki włada toporem.

Nie ma wersji Rappelz pl, jednak do zabawy wystarczy podstawowa znajomość języka angielskiego lub francuskiego bądź niemieckiego. W zależności od wybranej profesji masz inne drzewko umiejętności. Skill tree w Rappelz jest dość ciekawe – przekonaj się o tym samemu. Gameplay Rappelz zadowoli każdego miłośnika sieciowego życia. Na początku musisz pobrać launcher Rappelz ze strony producenta, potem utworzyć konto i już gotowe. Rejestracja (register) w Rappelz jest oczywiście darmowa. Update Rappelz odbywa się automatycznie przy włączaniu gry. A uaktualnień jest sporo i często w świecie Rappelz masz event – wydarzenie obejmujące cały świat – a nawet zmieniające go znacznie!

Jeśli zdecydujesz się na download klienta mmorpg Rappelz, z początku możesz czuć się nieco zagubiony w grze. Jednak w sieci znajdziesz niejeden poradnik Rappelz, dzięki któremu zostaniesz wprowadzony do zabawy krok po kroku. Nie istnieją żadne kody (cheats) do gry, więc wszystko musisz osiągnąć swymi własnymi siłami. W świecie Rappelz masz sporo map, zaś baza danych gry (Rappelz database) jest rozbudowywana.

Jak prezentuje się wizualnie gra, pokazują to screenshoty Rappelz. Mamy także na naszych stronach filmik z gry – zobacz go koniecznie! Rappelz chodzi pod Vista i Windows 7, a także oczywiście nie ma problemów z graniem w Rappelz na XP. Jeśli masz więc ochotę, wykonaj download Rappelz online i ruszaj wykonywać  questy! Dostępny jest niejeden Server Rappelz, więc nie będziesz mieć problemów z zalogowaniem się.

Jeśli będziesz szukać informacji na temat gry, wpisuj uważnie jej nazwę do wyszukiwarki. Często odnotowaną niepoprawną frazą jest ”rapplez”.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rappelz