Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Project Offset

Kategoria: MMORPG
Producent: Offset Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 241

Brak

Wymagania sprzętowe - Project Offset

Wymagania już wkrótce.
Opis - Project Offset

Project Offset to gra online, która ma się ukazać latem tego roku. Prace nad grą trwają już od dłuższego czasu, a ponad roku temu developerzy z Offset Software przyłączyli się do korporacji Intel. Większość informacji o grze pozostaje jeszcze tajemnicą, w tym również i to, czy zagramy w Project Offset po polsku. Póki co aby zobaczyć z bliska Project Offset, pobierz materiały z „dodatków” i naszej galerii.

Jak pokazuje każdy prezentujący przyszły wygląd Project Offset screen czy artwork, zadbano o staranne wykonanie strony graficznej gry, której scenerie narysowano delikatną, artystyczną kreską, z dbałością o detale. Project Offset online ma być strzelanką FPS opartą o standardy MMOG, ale również z trybem dla pojedynczego gracza.

W Project Offset gameplay ma być rozbudowany, ale też podobny do innych gier z tego samego gatunku. Rzeczywistość PO to świat fantasy, w którym po manichejsku ścierają się siły dobra i zła. W Project Offset za free będą więc dostępne tradycyjne rasy i klasy postaci – ludzie, elfy, krasnoludy; wojownicy, łucznicy, magowie… (łącznie pięć klas postaci) - poszczególne cechy i zdolności ich wszystkich poznamy zapewne w okolicach premiery. Wtedy też dowiemy się, czy Project Offset będzie darmowy i czy będzie jeden obsługujący Project Offset server, czy pojawi się ich więcej.

Tymczasem zobacz zapowiadający Project Offset za darmo (na naszej stronie w dziale „dodatki” lub w sieci po wpisaniu Project Offset download traier). Zapowiadający Project Offset trailer poza prezentacją kolejnych screenów zapowiadających grę przedstawia też fragmenty rzeczywistego gameplay’u – widzimy sceny walki wręcz i na odległość, w której uczestniczy główny bohater, zarówno w widoku FPP, jak i TPP. Mamy możliwość rzucenia okiem na dopracowaną oprawę graficzną oraz na rozbudowany system walki, w tym także blokad i uników. Poza ludźmi pojawiają się też ciężko poruszające się po ziemi lub smukle unoszące się w powietrzu potwory. Zapowiedziano kilka trybów rozgrywki sieciowej, w tym i drużynowy, w którym w każdej z walczących ze sobą drużyn będzie mogło się znaleźć nawet 32 graczy jednocześnie. Poza samą walką będą tu jednak mniejsze i większe kampanie, stawiające na kombinowanie i współpracę.

Do grania online w Project Offset będzie potrzebny patch aktualizujący na bieżąco grę, co jest standardem w MMOG. Póki co miejmy nadzieję, że wyjdzie również wersja Project Offset pl. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Project Offset