Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Priston Tale 2: The Second Enigma

Kategoria: MMORPG
Producent: Yedang Online Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.05.2009
Rozmiar: 1,9 GB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 434

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Priston Tale 2: The Second Enigma

  • Pentium 4 - 1,8 GHz
  • 512 MB RAM
  • GeForce FX 5700
  • 4GB HDD
Opis - Priston Tale 2: The Second Enigma

Pobierz darmowego klienta gry mmorpg Priston Tale 2: The Second Enigma!

Darmowa gra mmorpg Priston Tale 2: The Second Enigma przenosi Cię do świata Priston. Wcielasz się tu w w przedstawiciela jednej z dwóch ras - wojowniczego Tempskrona lub pokojowo nastawionego Moriona. Drogą kariery jest wojownik, mag, rycerz  lub kapłan. Wybierz rasę, profesję i ruszaj w świat niekończących się przygód, tocz boje z potworami, wypełniaj misje i rozwijaj stworzonego przez Ciebie bohatera lub bohaterkę - masz pełną swobodę działania.

Priston Tale 2: The Second Enigma to świetna gra mmorpg, która może wciągnąć Cię na długie godziny do świata pełnego magii i walki. Gra jest w pełni darmowa, możesz jednak wykupić konto premium i czerpać z niego liczne premie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Priston Tale 2: The Second Enigma