Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pirates of the Burning Sea

Kategoria: MMORPG
Producent: Flying Lab Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 903

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Pirates of the Burning Sea

Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis - Pirates of the Burning Sea
Pirates of the Burning Sea to kolejna produkcja z gatunku massive multiplayer online role-playing game (MMORPG) stworzona przez studio Flying Labs Software.

Akcja gry przenosi nas w typowo "pirackie" czasy i miejsce - 1720 rok, Karaiby. Rozgrywkę rozpoczynamy jako kapitan statku, mogąc go dowolnie modyfikować, ulepszać, a także dowodzić swoją załogą. Sam gracz decyduje czy będzie grabił i plądrował, czy może uczciwie zarobi pieniążki wykonując zadania dla NPC. Producenci bardzo dokładnie odwzorowali ówczesne Karaiby i znajdujące się tam wyspy, dbając także o odpowiednią wielkość przebywanego świata, tak, by duża liczba graczy na jednym serwerze nie nudziła się i miała doskonałe warunki do wzajemnej interakcji.

Grafika napędzana jest przez zaawansowny silnik 3D (Intrinsic Alchemy engine), generujący przepiękne siedemnastowieczne lokalizacje. Jak w innych grach tego typu, wymagane jest uiszczanie miesięcznych opłat za grę. Dla tych, którzy chcą spróbować, twórcy przygotowali darmowy 14-sto dniowy okres próbny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pirates of the Burning Sea