Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Perfect World

Kategoria: MMORPG
Producent: Beijing Perfect World Co.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2009
Rozmiar: 2.36 GB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3127

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Perfect World

  • procesor Celeron 800Mhz
  • 256 MB RAM
  • karta graf. Geforce4 3D Accelerator
  • DirectX9.0c
  • 2.6 GB HDD
Opis - Perfect World

Pobierz darmową grę sieciową Perfect World!

Gra mmorpg Perfect World przeniesie Cię do fantastycznego świata Pangu, który zamieszkiwany jest przez trzy cywilizowane rasy: ludzi, skrzydlate elfy oraz zmiennokształtnych. To świat pełen magii, stworzony na bazie chińskich mitów. Jeżeli chcesz zatopić się we wspaniałej zabawie, pobierz darmowego klienta gry i dołącz do ponad miliona zarejestrowanych użytkowników Perfect World na świecie.

W grze mmorpg Perfect World tworzysz postać nastawioną na używanie magii lub oręża i przemierzasz krainy pełne przygód. Czekają na Ciebie dziesiątki questów, wydarzeń specjalnych, walk z potworami i innymi graczami. Do zebrania tysiące przedmiotów - zarówno zwykłych, jak i magicznych. Misje, jakie podejmujesz w Perfect World, nie zawsze związane sa z walką - równie częstym motywem jest zebranie określonych przedmiotów, do czego musisz również używać myślenia. Pobierz więc darmowego klienta gry i sprawdź swe umiejętności, rozwijając przy okazji swą postać.

UWAGA: klient rozbity jest na kilka części - każdą musisz ściągnąć osobno.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Perfect World

dodał: ~Kyuketsuki , 06.07.2011

właśnie pobieram :] mam więlką nadzieje że gra przypadnie mi do gustu bo grałam już w wiele innych podobnych i wszystkie mnie znudziły po miesiacu (tylko w metina grałam 2 lata ale to dzięki temu, że miałam tam wielu znajomych)

dodał: ~chikitkaa xp , 11.09.2010

wlasnie zaczelam sciagac :) mam nadzieje ze mi sie spodoba ;*

dodał: ~MixTape , 10.05.2010

Gra jest Zajefajna gram od ok. roku i jeszcze mi się nie znudziła polecam.

dodał: ~kamilten21 , 28.01.2010

Twój komentarz