Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Neverwinter

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMORPG
Producent: Cryptic Studios
Data dodania: 06.09.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Neverwinter

Już wkrótce!
Opis - Neverwinter
Gra Neverwinter to tytuł, jaki powinien zainteresować wszystkich miłośników gier fabularnych, ponieważ oparty jest na zasadach niezwykle popularnego systemu AD&D (4th Edition). Miejscem akcji jest kraina Forgotten Realms. Zastajemy ją w dość nieciekawej sytuacji. Potężny Lord Neverwinter odszedł w zaświaty, zaś na świecie szaleją zarazy. Panuje ogólna anarchia i tylko bohaterowie mogą ocalić świat przez popadnięciem w kompletny chaos.

Nowy Neverwinter koncentruje się zabawie grupowej. Zbieramy pięcioosobową drużynę, z którą wyruszamy na liczne misje. Czeka nas eksploracja potężnego świata, gdzie występują przeróżnej maści potwory. Premiera Neverwinter będzie miała miejsce wkrótce, warto więc juz szukać towarzyszy do przyszłych zabaw, choć jeśli nie uzbieramy kompletu, miejsce brakujących zajmą sterowane przez SI postacie. Awatar gracza ma pięć profesji do wyboru: wojownik, łowca, łotrzyk, kleryk i czarodziej. Co się tyczy ras, może być to człowiek, elf lub krasnolud.

Wymagania Neverwinter z pewnością obejmują dobre łącze internetowe. Jeśli zaś chodzi o takie elementy jak karta graficzna czy procesor, jak na razie nie zostały one podane. Nie wiadomo też, czy ukaże się wydanie Neverwinter po polsku. Jednak miłośników tego typu rozrywek jest w naszym kraju wiele, dlatego też gra z pewnością ukaże się w wersji pl. A czy wyjdzie Neverwinter pod Xbox albo PS3? To pokaże czas, tak więc niech posiadacze tych konsol nie tracą nadziei na to, że również będą mogli toczyć walki w świecie Forgotten Realms. Walka o ocalenie go rozpocznie się już niebawem!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Neverwinter