Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mythos

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: HanbitSoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Mythos

Procesor: 2.4 GHz

RAM: 1 GB (2 GB gdy posiadamy Vista lub 7),

Karta graficzna: GeForce 6600 lub wydajniejsza (sugeruje się by posiadała 128 MB pamięci)

Wymagana ilość miejsca na dysku: 1 GB

Opis - Mythos

Mythos jest grą z gatunku MMORPG. Jak więc można się domyślać, naszym głównym zadaniem jest stopniowe rozwijanie postaci, dzięki zdobywanemu w świecie gry doświadczeniu. Zyskujemy je w klasyczny sposób, eksterminując przeciwników i wykonując zlecane nam zadania.

Nieco innowacji, zauważymy w kwestii dostępnych w grze ras. Nasza postać może być: człowiekiem, cyklopem, gremlinem lub satyrem. Oczywiście każda z nich, ma zarówno wady jak i zalety. Nie da się więc dokonać wyboru idealnego. Dodatkowo, mamy też możliwość zdecydować, przedstawicielem jakiej klasy będzie bohater, w którego się wcielimy. Do wyboru w Mythos są trzy: wojownik, mag oraz technolog.

Decyzja ta poniekąd wymusza na nas, styl prowadzenia walk w grze. Powinniśmy go więc dostosować do naszych preferencji. Świat, który będziemy eksplorować w poszukiwaniu sławy i bogactw, jest skonstruowany w dość klasyczny sposób. Do naszej dyspozycji, oddano więc zarówno ogromne tereny, po których możemy dowolnie podróżować, jak też specjalne instancje. Są one wydzielonymi obszarami, w których najczęściej znajdujemy się w związku z wykonywaniem konkretnej misji. Oprawa graficzna prezentuje się dobrze. Wydarzenia na ekranie obserwujemy w rzucie izometrycznym, przywodzącym na myśl typowe produkcje hack'n'slash. Z pewnością zaletą gry Mythos jest to, że należy ona do dość skromnego grona, przedstawicieli gatunku MMORPG wydanych po polsku. Dodatkowo nie musimy uiszczać abonamentu, jak ma to miejsce w przypadku produkcji takich jak World of Warcraft. Oczywiście jeśli tylko zechcemy, będziemy mogli nabyć dodatkowy ekwipunek czy też wzmacniające naszą postać mikstury, wykorzystując system mikropłatności.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mythos