Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mytheon

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Petroglyph
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Mytheon

Już wkrótce!
Opis - Mytheon

Mytheon to mmorpg, który podejmuje rzadko eksploatowany w świecie gier komputerowych temat mitów greckich. Co najważniejsze – Mytheon będzie free, co oznacza, że nie ma konieczności płacenia żadnych miesięcznych abonamentów czy tego typu opłat, aby bawić się w świecie przypominającym starożytność. Na razie download Mythos nie jest możliwy, bowiem gra ma ukazać się w lutym 2010 roku, jednak wiemy już o niej na tyle, że możemy ją pokrótce przedstawić.

W grze będziesz mógł podjąć jedną z trzech profesji: wojownik, elementalista, eidolon. O ile wojownik jest znany, to wypad awyjaśnic dwoje pozostałych. Elementalista zajmuje się mocami dawanymi przez żywioły i na tym opiera swa siłę, zaś eidolon to pochodzący z Egiptu magowie. Z Egiptu, bowiem twórcy Mytheon nie ograniczali się tylko do Hellady i zbudowali świat, w którym występują również postaci i potwory z innych mitów oraz legend. Zapowiada się więc naprawdę ciekawa zabawa, jednak jak do tej pory nie wiadomo, czy wyjdzie Mytheon po polsku. Jednak jeżeli znasz język angielski choćby w stopniu podstawowym, nie będzie Ci potrzebny Mytheon pl. Trzeba zauważyć, że prócz sterowania głównym bohaterem będzie tu możliwość dobierania mu kompanii, jak na przykład najemników, dzięki czemu gra stanie się połączeniem rpg i rts-a.

Podczas gry w Mytheon przyjdzie nam wypełniać niejeden Quest, podczas którego będziemy walczyć z wieloma przeciwnikami. Jak się rzekło – bestie pochodzą z różnych mitologii, więc spodziewać się możemy dosłownie wszystkiego. Oczywiście za każdą zwycięską walkę czy skończone zadanie rozwijamy naszą postać, krok po kroku idąc schematem „od zera do bohatera”. Niestety, nie wiadomo jeszcze, czy będziemy mieli specjalizacje w profesjach.

Co się tyczy oprawy audiowizualnej tej produkcji, możesz przekonać się o niej, oglądając oficjalny trailer Mytheon, który znajdziesz Nan naszych stronach. Możesz także pobrać za darmo obrazki Mytehon znajdujące się przy tym opisie, a z oficjalnej strony gry ściągnąć tapety i artworki. Te dodatki do Mytheon są do pobrania za darmo. Ten interesujący tytuł ukaże się tylko na komputery, pograsz więc w Mytheon na PC. Niestety, póki co nie sa znane wymagania Mytheon, jednak z pewnością ni ebędą one zbyt wysokie i da się grac nawet na średniej klasy komputerach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mytheon

dodał: ~laska , 27.02.2010

DA sie to pobrac bez programu GoD ?\n

dodał: ~laska , 27.02.2010

Jak to pobrac