Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Might & Magic Heroes Kingdoms

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Ubisoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Might & Magic Heroes Kingdoms

Wymagania już wkrótce.
Opis - Might & Magic Heroes Kingdoms
Czy da się przenieść popularną serię Heroes of Might and Magic w realia mmorpg? Zobaczymy już niebawem, bowiem na początek 2010 roku zapowiedziana jest premiera gry Might & Magic Heroes Kingdoms online, czyli sieciowej wersji popularnej strategii turowej.

Co ciekawe, będzie można pograć w Might & Magic Heroes Kingdoms online za free. Nie będzie konieczności zakupu wersji pudełkowej ani też uiszczania abonamentu. Nie będzie także potrzeby, by wykonać download instalki Might & Magic Heroes Kingdoms online – ma być to bowiem gra przez przeglądarkę. W zawiązku z tym gra Might & Magic Heroes Kingdoms online nie ma szczególnych wymagań poza posiadaniem połączenia z siecią.

Gameplay Might & Magic Heroes Kingdoms będzie przypominał ten z klasycznych gier. Dostaniemy miasto, w którym zrekrutujemy bohatera, ten zaś będzie werbował armie, a następnie wędrować z nimi po świecie i toczyć wielkie bitwy z oponentami. Niestety, nie ukazał się póki co żaden trailer Might & Magic Heroes Kingdoms , który ukazałby grę w działaniu. Podobnie i galeria Might & Magic Heroes Kingdoms przy tym opisie jest pusta, bowiem nie ma jeszcze żadnych grafik z gry. Jeśli jednak takie ukażą się, znajdziesz tu niejeden screen Might & Magic Heroes Kingdoms.

Dobrą wieścią jest to, że pogramy w Might & Magic Heroes Kingdoms za darmo. Kolejną, że wymagania Might & Magic Heroes Kingdoms sa praktycznie żadne. Jednak złą, że mało będzie ducha gry, a tytuł ten przypomina nieco Travian. Jendak jak będzie naprawdę – zobaczymy w praktyce. Pókic co nie wiadomo czy wyjdzie wersja Might & Magic Heroes Kingdoms pl, jednak prawdopodobnie doczekamy się Might & Magic Heroes Kingdoms po polsku.

Oczywiście ukaże się wydanie Might & Magic Heroes Kingdoms na PC i na żadną inną platformę. Jeśli więc lubisz serię, zapewne zainteresują cię Herosi online.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Might & Magic Heroes Kingdoms