Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Marvel Universe Online

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMORPG
Producent: Cryptic Studios
Data dodania: 24.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Marvel Universe Online
Marvel Universe Online to planowana na 2011 rok gra z gatunku MMORPG, której akcja osadzona będzie w realiach znanych z komiksów typu Spider-Man, Thor, Punisher, Iron-Man i innych. Niestety, na dzień dzisiejszy bardzo mało wiadomo o tym tytule. Nawet sama premiera może być przesunięta w czasie. Można przypuszczać, że tak sie stanie, ponieważ jak dotąd producent – Cryptic Studios, znane między innymi ze Star Trek Online i Champions Online – nie ujawnił żadnych materiałów. Nie został jak na razie pokazany nawet jeden screenshot z zaplanowanego na PC Marvel Universe Online.

Miłośnikom superbohaterów o niezwykłych mocach pozostaje więc czekanie na trailer produkcji, za którym powinny pojawić się kolejne materiały. Póki co można tylko się spodziewać, że gameplay będzie przypominać inną produkcję – DC Universe Online – gdzie również sterujemy superbohaterami. Powinien zostać także podany do publicznej wiadomości model płatności – czy download klienta Marvel Universe Online będzie darmowy, czy też trzeba będzie nabyć grę w wydaniu pudełkowym lub też cyfrowym.

Nie wiadomo jeszcze, czy wyjdzie wersja Marvel Universe Online pl. Wiadomo jednak już, że tytuł ten wyda Microsoft Game Studios, więc z pewnością promocja gry będzie dość spora. Jakie jednak będą wymagania produkcji? Na pewno będzie potrzebne dobre łącze Internetowe, dzięki któremu rozgrywka nie będzie się zacinać. Przyda się też oczywiście sporo wolnego czasu, bowiem w grze – jak i każdej innej produkcji mmorpg – nie zabraknie dziesiątków misji, zarówno singlowych, jak i dla całych drużyn superbohaterów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Marvel Universe Online