Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Maple Story

Kategoria: MMORPG
Producent: Nexon
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 426

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Maple Story

Celeron 1 GHz, 256 MB RAM, 1.5 GB miejsca na dysku twardym, łącze internetowe (minimum 56 kbit/s) i współpraca z Direct3D
Opis - Maple Story

Maple Story Online to azjatycka gra mmorpg, która cieszy się na świecie dość dużą popularnością.  Dotyczy to także naszego kraju. Czy warto dołoączyć do rzeszy miłośników Maple Story game? Download klienta Maple Story jest darmowy, jednak im go wykonasz, poczytaj coś na temat tej produkcji.
Maple Story Online jest grą dwuwymiarową osadzoną w bajecznie kolorowym świecie, gdzie postać gracza możesz zostać wojownikiem, magiem, łucznikiem lub złodziejem. No a potem jak to w grach tego typu bywa wykonujemy misje, walczymy z  potworami i rozwijamy postać. Każda z profesji oferuje z biegiem czasu specjalizację i na przykład mag może wybrać od 30-go poziomu drogę kapłaństwa, stając się klerykiem.


Isteniej wiele Maple Story Servers. Jednym z bardziej popularnych był ogólnoświatowy Maple Global, ale ponieważ już brak na nim miejsc, większość graczy z naszego kraju rejestruje się na Maple Europe. Oczywiście między Europe Maple Story a innymi serwerami nie ma żadnej różnicy – wszędzie możesz podjąć ten sam quest w Maple Story. Są tu zarówno zadania dla indywidualnych graczy, jak też i dla całych grup poszukiwaczy przygód. Sam decydujesz, jakie będziesz wykonywać.  Polecamy wybrać na początku taki Server maple Story, na którym masz okazję spotkać wielu rodaków – z pewnością pomogą Ci w zabawie.


Maple Stroy jest za darmo, zaś najnowszy klient Maple Story to v62. Jeśli zainteresuje Cię ten tytuł, pobierz klienta Maple Story za free przez naszą stronę. Niestety, nie ma wersji Maple Story po polsku, jednak znajdziesz pełno polskich stron na temat tej gry, które pomogą Ci w stawianiu pierwszych kroków w tym świecie. Być może rosnąca popularność gry w naszym kraju sprawi, że doczekamy się kiedyś Maple Story pl?


A póki jej nie ma, przyda się każdemu nowicjuszowi poradnik Maple Story. Znajdziesz z pewnością kilka w sieci – pobierz poradniki do Maple Story, by wykonywać prawidłowo wszystkie misje. Jeśli będziesz szukać materiałów do gry, wpisuj uważnie jej nazwę do wyszukiwarki – często wpisywaną błędną frazą jest „mapplestory”. Nie istnieją żadne kody (cheats) Mapple Story, a próba używania programów „wspomagających” postać może zakończyć się Banem Twojej postaci. Tu do wszystkiego musisz dojść o własnych siłach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Maple Story

dodał: ~Mardek , 21.02.2010

Ta gra zabierze wam z 3-2 lata na nudne expienie i questy [zależy kogo wybierzesz bo jak KoC to masz krócej a jak Adventura noto dłużej i moja ocena to 4/10]