Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mafia Wars

Kategoria: MMORPG
Producent: Zynga
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1800

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Mafia Wars

Sprawna przeglądarka stron www
Opis - Mafia Wars
Gra Mafia Wars to darmowa gra mmorpg, do której nie po-trzeba Ci żadnego klienta, ani za którą nie zapłacisz ani gro-sza. Jest to tytuł dość popularny, zaś jednym z powodów jest fakt, że gra Mafia Wars online dostępna jest poprzez najpo-pularniejsze portale społecznościowe jak Facebook czy My-Space oraz można grać przez iPhone. A na czym polega ga-meplay?

Oczywiście na zyciu gangstera. Na początku terenem działa-nie jest Nowy Jork, jednak osiąganie wyższych poziomów skutkuje odblokowaniem lokacji jak Kuba, Moskwa czy Bangkok. Ponieważ nie istnieje wersja Mafia Wars pl, dobrze będzie przed rozpoczęciem zabawy znaleźć w sieci poradnik do Mafia Wars  do pobrania za darmo, który wprowadzi Cię w arkana rozgrywki. Ogólnie rzecz ujmując podczas zabawy  przemieszczamy się pomiędzy okienkami, gdzie mamy opcje dotyczące zarówno rozwoju postaci, jak też jej wyposażenia oraz interakcji ze światem rozgrywki. Niestety, nie istnieją żadne triki Mafia Wars, jednak możesz znaleźć na poświęconych grze forach niejeden tips Mafia Wars, który pomoże Ci w zabawie. Możesz także spróbować wpisać do wyszukiwarki „mafia wars facebook cheats” lub „mafia Wars kody”, jednak są małe szanse, że coś znajdziesz.

Jako że Mafia Wars jest tytułem freeware, nie musisz uisz-czać żadnych opłat za zabawę. A ponieważ Mafia Wars jest za free, nie istnieje żadne demo mafia Wars. Nie musisz tak-że niczego pobierać. Wystarczy tylko zarejestrować się i już możesz gać przez przeglądarkę lub też jeden z obsługujących grę portali. Od czasu pojawiają się w Mafia Wars dodatki, jak nowe wydarzenia czy też sprzęty, tak więc nigdy nie wiesz, co czeka Cię podczas zabawy kolejnego dnia. Nadto logując się do gry widzisz, czy ktoś zaatakował Cię i obra-bował

Największa popularnością cieszy się Mafia Wars na Facebo-ok. Jeśli mas ztam konto, możesz dołączyć do zabawy w każdej chwili. Znajdziesz tam także tutorial do Mafia Wars, możesz także znaleźć pomoc dotyczącą gry. Wystarczy wpi-sać do wyszukiwarki „help Mafia Wars”. Nie pomyl się, ponieważ często odnotowywaną błędną frazą jest „mafia war”. A jak wygląda gra w praktyce, ukazuje to gameplay gry dostępny na naszych stronach.

Jeśli chcesz, pobierz grafiki Mafia Wars znajdujące się w galerii przy tym opisie. Pierwsza to logo gry, które świetnie pasuje na tapetę. Pozostałe ukazują Ci wygląd okienek opcji. Jak zauważysz, masz tu wiele różnorakich opcji – sam decy-dujesz, co robisz podczas zabawy!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mafia Wars